Skocz do zawartości

Rally Catalunya 2012


beben

Rekomendowane odpowiedzi

mi nie jest dane niestety zobaczyc obrazka a tez bym sie pośmiał

Z góry spada na cztery kopyta różowy kuc, następnie staje na tylnych kopytach, przednie wyciąga do góry i wrzeszczy wniebogłosy. W tle robi to samo mnóstwo innych różnokolorowych kucy :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bęben , patrzyłem trochę na loty i hotele , i nie wyglada to różowo, choć ja oczywiście jade :mrgreen: , wylot sensowny to Wawa modlin w środę i powrót w poniedziałek , lotów z Rzeszowa jak rok temu nie znalazłem , chyba odwołali :evil: , sensowny hotel w saoul to ok 1000 zł za os. za 5 noclegów , tylko jak te 5 dni z Wami przeżyć , to jest prawie niemożliwe :mrgreen: , trza koniecznie kroplowki wziąć , :mrgreen: ale tym sie pewnie Tomek & Paweł zajmie :wink: , teraz jedziemy na Niemcy Wrc , to zrobimy plan , :D , a co byście powiedzieli na Francje ? Tam nas jeszcze nie było :twisted: , ja bym pojechał :P

Carlos ma znajomosci z ludźmi baskow :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Ja tak jak pisałem wyżej odpadam, będę sie wtedy wylegiwal w łóżku

 

 

Beben , a moze na sardynie sie wybierzesz ? 18-21 pażdziernik ? ja chyba tez catalunya odpuszcze , po pierwsze zimno wtedy juz bedzie , po drugie juz tam byłem , a po trzecie w pazdzieniku na sardyni bedzie ciepło :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...