Skocz do zawartości

Październik, ciepły kraj na kilka dni


PLayer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

W połowie października planujemy wypad na kilka dni do jakiś ciepłych krajów. Najlepiej jakby dało się dolecieć bezpośrednio z Katowic albo Krakowa, no i żeby ciepło było :) A jeśli nie byłoby za dużo ludzi to już w ogóle super :)

Możecie polecić jakieś miejsce? Kraj dowolny...

 

Dzięki wielkie z góry, pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

W połowie października planujemy wypad na kilka dni do jakiś ciepłych krajów. Najlepiej jakby dało się dolecieć bezpośrednio z Katowic albo Krakowa, no i żeby ciepło było :) A jeśli nie byłoby za dużo ludzi to już w ogóle super :)

Możecie polecić jakieś miejsce? Kraj dowolny...

 

Dzięki wielkie z góry, pozdrowienia

Lec do Portugalii , na lotnisko Faro , w południowej Portugalii , jest ciepło , pieknie, tanio , ja nie cierpię krajów innych jak w EU , więc dla mnie tylko Hiszpania , Portugalia , sycylia jako Włochy , czy wyspy tych krajów , reszta z całym szacunkiem , nie istnieje jak mam je bać z rodzina i dzieckiem . Owszem chętnie pojadę w inne kraje , ale z dzieckiem niestety nie , i zdania nie zmienię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Katowic masz do tego Faro (nie znam) bilet z 1 przesiadką za ok. 500 zł/osoba w tym okresie.

 

Suuuuuuuuuper

Z dziećmi - czas podruży 14 h + min1h na odprawę :shock:

Chyba bym pier dolca dostał pałętając się z dzieciakami przez 15 h po samolotach i lotniskach :x

 

Aha zapomniałbym ... i z powrotem to samo ???

 

I dziwić się że potem ludziska lądują na zamkniętym oddziale szpitala psychiatrycznego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała zmiana planów, lot będzie z Doncaster, ewentualnie Londynu więc ilość miejsc znacznie większa.

Te miejscówki podane przez Was brzmią naprawdę fajnie - proszę o więcej :) Potem tylko porównanie cen, hoteli itp.

Pozdrowionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
na Dominikanie
Październik, ciepły kraj na kilka dni

na kilka dni spedzonych w samolocie :roll:

Pazdziernik to przewaznie tam leje i to czas huraganow. W tym okresie czesto jest jeszcze taniej :idea:

Dwa lata temu po trzesieniu na haiti to darmo wpychali byle hotele zajac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzioba, poza tym, że nam tam kasę z sejfu ukradli, to ogólnie spoko, żadnych huraganów wtedy nie było i nie padało (teraz chyba są). A poza tym, to przereklamowane. Normalnej ceny (7000-9000/os.) bym za to nie dał. Ale jak w Europie zimno, to fajnie tak słońca zaznać. Mocno się zdziwiłem jak od razu pierwszego dnia na plaży zobaczyłem polskiego newsweeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małżonka byla ostatnio w Lisbonie i mieszkaly z siostra w hoteliku kilka stacji od cetruma. (100€ za noc) ponoc bylo OK

Jak cie interesuje to odnajde gdzies adras i nazwe hoteliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...