Skocz do zawartości

Amory STI 04


redsti

Rekomendowane odpowiedzi

kup nowe, polska regeneracja to pic na wodę

 

a jak latasz dużo po syfiastych drogach, pokombinuj z gumowymi osłonami amorów z motoru crossowego, z przednich goleni,

ochronią amory od błota, bo to przez nie padają amory na grubej sztycy w sti i się na syfie zacierają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup nowe, polska regeneracja to pic na wodę

 

a jak latasz dużo po syfiastych drogach, pokombinuj z gumowymi osłonami amorów z motoru crossowego, z przednich goleni,

ochronią amory od błota, bo to przez nie padają amory na grubej sztycy w sti i się na syfie zacierają

 

 

Dokładnie :!: :D

Od samochodu tez dopasuje może być nawet z przekładni kierowniczej ,miałem ostanie w ręce coś co by się nadało ,taka bardziej gumowa , opaską od dołu spiąć i będzie super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takie bo te nie wiem jak sie układają

 

może lepiej coś takiego i moga nawet pasować są dość elastyczne i dość długie ale są jeszcze bardziej gumowe ale nie wiem od czego to było bo tak kupiłe do jakiegoś auta ale poszukam może znajdę :D

http://allegro.pl/oslona-przekladni-kie ... 94246.html

 

Od moto mogę byś bardziej trwałe ,ale takie też jak będę gumowe to są OK nawet te co podałem mogły by być

 

Najważniejsze żeby średnica się mniej więcej zgadzała :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, podepnę sie pod temat. Kupiłem okazjonalnie zawiaski tein winding master mono flex, juz zamontowałem i jest strasznie twardo. Czy ktoś może poradzić jak zmienić na bardziej miękko? Prawdopodobnie jest w nich 16 stopniowa regulacja, poradźcie coś . Wiem, ze do tego zestawu można kupić TEIN EDFC ELECTRONIC DAMPING FORCE CONTROLLER .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...