Skocz do zawartości

Czerwona Babcia ;)


viorica

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hejak...Grill? daj ogłoszenie w kupie części....Ewentualnie alledrogo itp portale...Koła/felgi/opony...Też jest taki dział...Sorki ale jest to bardzo rozległy temat...Zależy do czego masz przeznaczone autko...Jaki rozmiar preferujesz?oczywiście felg.... :P itp.itd....Masz multum wzorów i kolorów...ja osobiście pomykałem na 16" bbs'ach...było ok...aczkolwiek dla niewymagających i 15" będą w porządku...Nooo albo i więcej- coś w 20tce np. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejak...Grill? daj ogłoszenie w kupie części....Ewentualnie alledrogo itp portale...Koła/felgi/opony...Też jest taki dział...Sorki ale jest to bardzo rozległy temat...Zależy do czego masz przeznaczone autko...Jaki rozmiar preferujesz?oczywiście felg.... :P itp.itd....Masz multum wzorów i kolorów...ja osobiście pomykałem na 16" bbs'ach...było ok...aczkolwiek dla niewymagających i 15" będą w porządku...Nooo albo i więcej- coś w 20tce np. :)

 

dzięki za odpowiedź B)

 

no z moim motorkiem to powyżej 16 raczej nie ma sensu :biglol:

 

rozumie że mój rocznik (93) ma rozstaw 5x100

chcę wiedzieć jeszcze jaki mogę mieć maksymalnie ET ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...Z pamieci to nie mam pojęcia jakie ET...Niestety- Będziesz się jednak musiał pogodzić z szukajka bo na pewno w niejednym wątku było to o co pytasz...Na pewno jednak masz rozstaw 5x100:) U Mnie też nie był mocarny silnik...Ale 16tki pociągnął...Pamiętaj tylko, że jst duża różnica w cenie opon 15/16"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...Z pamieci to nie mam pojęcia jakie ET...Niestety- Będziesz się jednak musiał pogodzić z szukajka bo na pewno w niejednym wątku było to o co pytasz...Na pewno jednak masz rozstaw 5x100:) U Mnie też nie był mocarny silnik...Ale 16tki pociągnął...Pamiętaj tylko, że jst duża różnica w cenie opon 15/16"

 

wiem wiem

w poprzednim Aucie, miałem przesiadkę z 15 na 16

CCC :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa...No to przepraszam....Czyli to o tę czerwonkę z tytułu chodzi??no to pakuj jakieś springi i koło...i będzie ok...Nisko budżetowo i całkiem nie najgorzej...Jeśli chcesz przeznaczyć większe pieniążki to i możliwości jest znacznie więcej... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj...Ja jeździłem na zwykłych "chińskich" mts technik...Nie było źle...twardo trochę ale a to pewnie się prowadziło...Musze zauważyć że same springi do seryjnych amortyzatorów- owszem...podejdą i pojeździsz trochę aczkolwiek z czasem na pewno je "zabijesz"...U Mnie w późniejszym czasie-siadły do amorków z type ra..Które są nie co twardsze niż seryjne....Ale spokojnie...pakuj jakiekolwiek...Polecane są eibach'a itp...czyli markowe....Ale ja kupiłem takie jakie miałem na miejscu..I nie żałuje :P Cena coś w granicach 400zł...także nie aż tak strasznie:)Aha...Obniżyły niby 40mm....ile siadły dokładnie to ciężko stwierdzić...Nie było za nisko- wręcz nawet za wysoko...nadal :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas mijam waszą na świonach. Nic z nią nie robicie B)

 

a może w Chorzowie Batorym :P puść długie i wszystko :biglol: , właśnie zaczęliśmy

Wszystkie naklejki zniknęły włącznie z tesco wlepami , no i grill i wloty pomalowane

teraz muszę sie jakoś zabrać za te lampeczki z przodu :angry:

Edytowane przez pyjter83
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze...Bo te naklejki to faktycznie jakaś masakra...No i te halo prostokątne out....i będzie git....Z przodu coś wysooooko stoi...jak motorówka....Springi na pewno dodadzą wyglądu...No i właściwości jezdne się poprawią:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze...Bo te naklejki to faktycznie jakaś masakra...No i te halo prostokątne out....i będzie git....Z przodu coś wysooooko stoi...jak motorówka....Springi na pewno dodadzą wyglądu...No i właściwości jezdne się poprawią :P

 

no napewno do wymiany amory z tyłu :mellow:

 

no sprawdzałem na alledrogo i chyba narazie poczekam :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja miała lat 17cie...I powiem, że nie żałowałem ani złotówki (no prócz typowo nie trafionych zakupów)...Wszystko zależy od bazy autka..Jego stanu wizualnego no i technicznego- wtedy zadanie sobie pytania....Czy warto...U Mnie była b.zdrowa seria- zadbana sprawna...Grzechem było nie skorzystać...Może więc pozostań przy tym jak jest....ma napęd 4x4...Mocy tyle o ile...A kase przeznacz na coś konkretniejszego:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych felg z I strony ze zdjęć się nie masz zamiaru pozbywać? :P

 

 

Ogółem chłopaki (my tu na Śląsku taki trójkąt wolnyssakowy mamy/mieliśmy, WueM-Matiz-ja ^^) dobrze prawią, w podkręcanie mocy się nie ma co bawić, szkoda kasy, cieszyć się tym co jest, a potem posłać na emeryturę... i wziąć turbo ;) Ale drobiazgi pokroju grilla, naklejek, felg etc. to zawsze warto ogarnąć, efekt bywa kolosalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie warto, ja bym puscił do zyda.

 

Winkiel koło starego capello, to raczej nie batory :huh:

 

a koło huty batory pod mostem ..?

a znowu capello nie kojarze.. :P

 

Moja miała lat 17cie...I powiem, że nie żałowałem ani złotówki (no prócz typowo nie trafionych zakupów)...Wszystko zależy od bazy autka..Jego stanu wizualnego no i technicznego- wtedy zadanie sobie pytania....Czy warto...U Mnie była b.zdrowa seria- zadbana sprawna...Grzechem było nie skorzystać...Może więc pozostań przy tym jak jest....ma napęd 4x4...Mocy tyle o ile...A kase przeznacz na coś konkretniejszego:P

 

no moja ma ponad 300 k

blacha pozostaje wiele do zyczenia

ale technicznie jestem miło zaskoczony, awd daje rady :lol:

 

Tych felg z I strony ze zdjęć się nie masz zamiaru pozbywać? :P

 

 

Ogółem chłopaki (my tu na Śląsku taki trójkąt wolnyssakowy mamy/mieliśmy, WueM-Matiz-ja ^^) dobrze prawią, w podkręcanie mocy się nie ma co bawić, szkoda kasy, cieszyć się tym co jest, a potem posłać na emeryturę... i wziąć turbo ;) Ale drobiazgi pokroju grilla, naklejek, felg etc. to zawsze warto ogarnąć, efekt bywa kolosalny :)

 

no narazie cięzko na nowe felgi

 

masz cos na zamiane :P przypadkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo...skoro serduszko nadal cyka to reanimuj resztę....Na pewno warto...blachy w każdym japońcu są do kitu- więc się nie przejmuj...dopóki dziiur na wylot nie ma a i Tobie samemu nie przeszkadza...Jeździj...Tunuj z głową...Jak koledzy wyżej napisali...Niewiele w silniku możesz zrobić....grató do jako takich modyfikacji zawieszeniowych- hamulców itp masz multum....Z gt'ka wrx'a sti....CO komu dusza :)

Ja bym tam widział białe lub grafitowe koło....koło to podstawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się też wypowiem z mojego babskiego punktu widzenia, bo to w końcu mój temat :P

 

 

Nooo...skoro serduszko nadal cyka to reanimuj resztę....Na pewno warto...blachy w każdym japońcu są do kitu- więc się nie przejmuj...dopóki dziiur na wylot nie ma a i Tobie samemu nie przeszkadza...Jeździj...Tunuj z głową...Jak koledzy wyżej napisali...Niewiele w silniku możesz zrobić....grató do jako takich modyfikacji zawieszeniowych- hamulców itp masz multum....Z gt'ka wrx'a sti....CO komu dusza :)

Ja bym tam widział białe lub grafitowe koło....koło to podstawa :D

 

dziury na wylot były kiedyś i jest tona szpachli, do tego w progach już dziury wychodzą więc tak kolorowo nie jest ;)

 

 

 

W ostatnim czasie zniknęły naklejki, pomalowane wloty na czarno i tyle. Auto blacharkę ma tragiczną. Nie złą, albo nieładną. Tragiczną. I to sobie musimy powiedzieć szczerze, że gdyby nie względy finansowe to już dawno zostałoby zamienione na coś nowszego z lepszą blacharką. Niestety takiej opcji nie ma, więc jest to co jest i trzeba jeździć na razie ;)

 

Ja ogólnie nie jestem za tym, aby cokolwiek tam robić, no jedynie te względy kosmetyczne które zostały zrobione teraz, ale żadnych felg, świateł itp bym nie ruszała. Takie moje zdanie, a mój luby niech robi co uważa :)

 

A i nie wspomniałam o drzwiach malowanych w innym odcieniu :P

Auto lubię za wiele rzeczy, ale blacharkę bym wywaliła całą jakby się dało :biglol:

Edytowane przez viorica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...