Skocz do zawartości

Czerwona Babcia ;)


viorica

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hehe, no żeby pozbyć się wlotów, musiałabym zmienić całą maskę na co niestety brak funduszy

mogę Ci dać taką maskę. :P

Ja tego nie powiedziałem :shock: :lol::lol::lol:

Hmm ale czy miałbym co zrobić z taką maską, hmm let me think :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viorica, po pierwsze: amoryzatory się wymienia parami, to dla bezpieczństwa.

Jeżeli autko jest całe zdrowe i będziesz chciała nim jednak troche pojeździć (zimą się zakochasz :wink: ), to dziurawe tylne nadkola w GC to standard, warto wstawić reperaturki, choć nie ma oryginałów do Subaru. Szpachlę zerwać i wstawić reperaturki od Peugeota 405, albo Hondy Civic (nie pamiętam, której generacji), jest wątek na forum. Będzie to trzeba pomalować, więc przy okazji pomalujesz wloty. Ja bym też od razu machnął progi, bo i tak przy reperaturkach się je naruszy. Przy okazji lakiernik zrobi polerkę całości, znikną zmatowienia i rysy. To taka trochę grubsza robota, ale jak zrobisz za jednym razem, to będzie na pewno taniej niż wszystko osobno. Czarna listwa na zderzaku jest standardowa w starych N/A, możliwe, że się da pomalować samą listwę, ale chyba nie będzie to zbyt profi efekt, a cały zderzak, to znów koszt. Podjedź w najbliższym czasie do zaufanego lakiernika, niech Ci wyceni robotę, warto teraz trochę pojeździć,"coś" odłożyć i np. na wiosnę zrobić wszystko. W międzyczasie przekonasz się, że zima to czas subaroholików :twisted:

Koła bym pomalował na biało. Czarny pomniejsza wizualnie koło, a przy "15 to już będzie kiepsko wyglądało.

No i tak zupełnie przy okazji :P , mam takie suweniry:

viewtopic.php?f=16&t=146859&view=unread#unread

Obszyte czerwoną nicią będą ładnie pasowały do lakieru.

viewtopic.php?f=16&t=154777&view=unread#unread

 

Dzięki :)

Koła chyba zostaną takie jak są na zimę. Najprawdopodobniej auto u mnie aż tak długo nie będzie jak myślałam. I albo zostanie i będą dwa, albo pójdzie na sprzedaż.

W związku z tą niewiedzą jak na razie zrobię tylko drobnostki typu grill i wloty, bo to mnie denerwuje. Jak już będę wiedziała, że zostaje jako drugie to wtedy zrobię na wiosnę wszystko :)

Foteli na razie w związku z tym nie wymieniam.

Ciekawa jestem tego auta w zimie właśnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

viorica, odkręcasz śrubkę w rączce do zamykania drzwi, zdejmujesz plastik wokół klamki wewnętrznej, zdejmujesz tapicerkę drzwi wypinając kołki wkoło a następnie pociągając do góry i lekko w tył, w między czasie pokażą Ci się kable od sterowania szybami - wypinasz z kostki. Masz już gołe drzwi, teraz demontujesz trójkącik plastikowy przy lusterku i już masz wszystko na wierzchu :) Teraz są 2 opcje, albo wymieniasz plastikową część 'zestawu lusterkowego' albo razem z metalowym stelażem wpuszczonym głębiej w drzwi.

Proste, szkoda kasy na blacharza :) - jak zdejmiesz tapicerkę z drzwi to już wszystko widać i łatwo dojść co i jak.

Aha, kup całe lusterko, używane kosztuje tyle nie wiele więcej niż sam wkład. 93-97 są bardziej kanciaste, 97-99 bardziej owalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tych felg to ja bym nie malował, za ładne są :oops: Sam takich szukam, pod zimówki wprawdzie, ale co oryginalna srebrna... to oryginalna srebrna :mrgreen:

 

A za fotele na WD Evolution nie przepłacaj, komplet seryjny z NA jak na zdjęciu (sam taki mam - tyłka nie urywa, ale całkiem wygodny) na Forum można za pół-darmo dostać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za fotele na WD Evolution nie przepłacaj, komplet seryjny z NA jak na zdjęciu (sam taki mam - tyłka nie urywa, ale całkiem wygodny) na Forum można za pół-darmo dostać :wink:

 

albo i za darmo, bo niektórzy chcą się pozbyć i nikt nie chce brać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...