Skocz do zawartości

Czerwona Babcia ;)


viorica

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ale będzie SW

 

A to ciekawe, gdzie stoi subarak?

 

Grill: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=16&t=154777&start=0&hilit=grill

 

Trudno cokolwiek doradzić, bo pytasz o rzeczy dosc zwiazane z GUSTEM. a o GUSTACH.... :roll:

 

Jak dla mnie wloty na czerwono, ten ochydny staruch z tyłu- przynajmniej listewka czarna w kolor auta. Naklejki z klapy troche tesko tuning :roll:

 

Felgi dla mnie 16, Białe :mrgreen:

 

Pół roku temu miałbym dla Cie GTkowe za pasztet :(

 

Nie mówisz nic o stanie mechanicznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym też dymione kierunki, ale na all nie widzę...

 

Ty moze lepiej zostaw ten tjunink i zajmij się przywracaniem samochodu do stanu jak najbliższego serii :roll:

 

:roll: bez przesady... ja tu tuningu nie widzę, chcę po prostu inne kierunki boczne...

 

Chciałabym też dymione kierunki, ale na all nie widzę...

Przednie czy boczne?

 

-- Wt sie 07, 2012 12:48 pm --

 

http://www.ebay.co.uk/itm/SUBARU-IMPREZ ... 27c801a3e1

 

boczne :)

 

ale będzie SW

 

A to ciekawe, gdzie stoi subarak?

 

SW będzie a stoi w Siem-cach ;)

Ale Twoje to chyba znam, stoisz niedaleko Lotosa w Chorzowie? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lotos w chorzowie .... jedyny chyba jest na gałeczki, tam nie stoje... ja rzadko stoje wole jechać :P . Ale mozesz widywać "Tunere" ze świon

 

whattha2.jpg

 

Dla mnie podstawą byłby grill :mrgreen: juz bym wolał jeźdizć bez :mrgreen:

Aha i ja tez widze zalążki tuningen, musisz uważać bo tu sie za to cięgi zbiera :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale będzie SW

 

A to ciekawe, gdzie stoi subarak?

 

Grill: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=16&t=154777&start=0&hilit=grill

 

Trudno cokolwiek doradzić, bo pytasz o rzeczy dosc zwiazane z GUSTEM. a o GUSTACH.... :roll:

 

Jak dla mnie wloty na czerwono, ten ochydny staruch z tyłu- przynajmniej listewka czarna w kolor auta. Naklejki z klapy troche tesko tuning :roll:

 

Felgi dla mnie 16, Białe :mrgreen:

 

Pół roku temu miałbym dla Cie GTkowe za pasztet :(

 

Nie mówisz nic o stanie mechanicznym

 

Jasne, że o gustach się nie dyskutuje :) Dlatego sama wybiorę z Waszych rad coś dla siebie :)

Wloty nie będą na czerwono, bo mam opcję malowania tylko na czarno lub biało. Staruch z tyłu? Mnie to się podoba ;)

Naklejki dla mnie również wieśtuning, więc ich nie będzie :)

 

Stan mechaniczny tak jak pisałam, parę drobnostek do zrobienia typu szyba, podświetlenie tablicy, lampy okrągłe, amortyzator z tyłu. Silnik pracuje cicho i równo. Nie ma wycieków i innych tego typu. Przy odpalaniu czasem pasek klinowy się odezwie.

W środku niestety niemechanicznie tapicerka tragiczna. Brudna i przepalona na fotelu kierowcy. Lepiej już by było tam wsadzić pokrowce, niż ma wyglądać tak jak teraz, ale pokrowców nie lubię i nie wiem co z tym zrobić...

 

Grill będzie taki jak dałeś linka :) Już w fazie zakupu :)

 

Nie ma zalążków tuningu, jest chęć zmiany auta pod siebie. Jak mi się coś nie podoba to to zmieniam i tyle, z tym tuningiem bym nie przesadzała :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek chyba 30zł, u mnie tez piszczał w zime. Dobrze ze sie odezwał bo już byl sparciały. Nie zerwij sobie śruby naciagu altelatora tak jak ja :mrgreen: zapomniałem o kontrze :oops:

 

Ja starucha nie trawie :mrgreen: Jak widza ta listewka to mie coś biere, a u Ciebie dodatkowo jest czarna :P

 

No to powodzenia,czekamy na postepy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środku niestety niemechanicznie tapicerka tragiczna. Brudna i przepalona na fotelu kierowcy. Lepiej już by było tam wsadzić pokrowce, niż ma wyglądać tak jak teraz, ale pokrowców nie lubię i nie wiem co z tym zrobić...

poszukaj innych foteli, do babci nie powinny byc drogie.

 

 

Jak "sportowo", to kubełki z GT, a jak "wygodnie" to pawlaswrc sprzedawał skórzany wypoczynek, może jeszcze ma. GT ma sportowe i wygodne, ale w mini będziesz miała problem :mrgreen:

 

-- 7 sie 2012, o 13:20 --

 

A w ogóle wątek do nielegala :twisted::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak "sportowo", to kubełki z GT, a jak "wygodnie" to pawlaswrc sprzedawał skórzany wypoczynek, może jeszcze ma. GT ma sportowe i wygodne, ale w mini będziesz miała problem :mrgreen:

 

-- 7 sie 2012, o 13:20 --

 

A w ogóle wątek do nielegala :twisted::mrgreen::mrgreen:

 

Tego jeszcze nie wiem czy sportowo czy nie, ale ile taka przyjemność kosztuje? ;)

 

Powiem tak, auto ma pojeździć tylko się boję karoserii niestety i dlatego nie chcę inwestować nie wiem ile. Wolę za jakiś czas kupić lepsze Subaru i młodsze przede wszystkim. Gorszej blachy nie widziałam, no chyba, że taką co ma dziury z rdzy jedna na drugiej ;) A tu było to samo i jest zrobione koszmarnie. Tylne nadkola miały dziury wielkości pięści. Tylne prawe drzwi są innego koloru ewidentnie, do tego mają wgniotę. Maska jest lekko przerysowana i ma trochę odprysków tego przezroczystego lakieru. Na przednim zderzaku odchodzi lakier. Są zmatowienia lakieru tam gdzie była szpachla robiona. Powiem tak, muszę się tym autkiem przebujać jakiś czas i będzie potem inne. Nie wiem kiedy, ale do tego czasu ma jeździć i jakoś "w miarę" wyglądać.

Ale muszę tanim kosztem doprowadzić je do takiego stanu żeby się nie wstydzić na ulicę wyjechać, bo na razie te srebrne wloty powodują u mnie lekki dyskomfort :mrgreen:

 

Wątek do nielegala? :mrgreen: Tzn? bo ja nie w temacie jeszcze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, muszę się tym autkiem przebujać jakiś czas i będzie potem inne.

 

To nie golf, nie wiem czy sprzedac bedzie tak hop siup :roll:

 

To pójdzie na części ;) haha A tak serio, to jak się nie sprzeda to zostanie :) Nie będzie sytuacji, że muszę sprzedać auto żeby kupić inne, bo za tę cenę którą bym uzyskała ze sprzedaży tego mogłabym sobie pewnie do tego nowego kupić fotele i kierunki boczne :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/subaru-impreza-93-00-fotele-siedzenia-komplet-i2528531192.html coś takiego?

 

Jak tak, to ja bym właśnie takie nabyła we wrześniu, bo w sierpniu czeka mnie ubezpieczenie ;)

 

-- Wt sie 07, 2012 2:59 pm --

 

Zamiast fotelami zająłbym się raczej nadwoziem, skoro jest w kiepskim stanie

 

Za dużo kasy i zachodu, wolę czuć się lepiej w środku, wygodniej, tak samo zrobić go mechanicznie niż wizualnie na taką skalę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viorica, że tak się nieśmiało spytam jeśli można to dużo dałeś za to auto ? Jeżeli jest tak faktycznie tragicznie zaniedbane z zewnątrz i wewnątrz ? I czy to jest GT czy N/A bo coś niedoczytałem albo już z moim wzrokiem i czytaniem ze zrozumieniem coś nieteges.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viorica, że tak się nieśmiało spytam jeśli można to dużo dałeś za to auto ? Jeżeli jest tak faktycznie tragicznie zaniedbane z zewnątrz i wewnątrz ? I czy to jest GT czy N/A bo coś niedoczytałem albo już z moim wzrokiem i czytaniem ze zrozumieniem coś nieteges.

 

Jestem kobietą ;)

Nic za to auto nie dałam :)

 

To jest N/A tak jak ktoś wyżej pisał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

viorica, po pierwsze: amoryzatory się wymienia parami, to dla bezpieczństwa.

Jeżeli autko jest całe zdrowe i będziesz chciała nim jednak troche pojeździć (zimą się zakochasz :wink: ), to dziurawe tylne nadkola w GC to standard, warto wstawić reperaturki, choć nie ma oryginałów do Subaru. Szpachlę zerwać i wstawić reperaturki od Peugeota 405, albo Hondy Civic (nie pamiętam, której generacji), jest wątek na forum. Będzie to trzeba pomalować, więc przy okazji pomalujesz wloty. Ja bym też od razu machnął progi, bo i tak przy reperaturkach się je naruszy. Przy okazji lakiernik zrobi polerkę całości, znikną zmatowienia i rysy. To taka trochę grubsza robota, ale jak zrobisz za jednym razem, to będzie na pewno taniej niż wszystko osobno. Czarna listwa na zderzaku jest standardowa w starych N/A, możliwe, że się da pomalować samą listwę, ale chyba nie będzie to zbyt profi efekt, a cały zderzak, to znów koszt. Podjedź w najbliższym czasie do zaufanego lakiernika, niech Ci wyceni robotę, warto teraz trochę pojeździć,"coś" odłożyć i np. na wiosnę zrobić wszystko. W międzyczasie przekonasz się, że zima to czas subaroholików :twisted:

Koła bym pomalował na biało. Czarny pomniejsza wizualnie koło, a przy "15 to już będzie kiepsko wyglądało.

No i tak zupełnie przy okazji :P , mam takie suweniry:

viewtopic.php?f=16&t=146859&view=unread#unread

Obszyte czerwoną nicią będą ładnie pasowały do lakieru.

viewtopic.php?f=16&t=154777&view=unread#unread

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no żeby pozbyć się wlotów, musiałabym zmienić całą maskę na co niestety brak funduszy

mogę Ci dać taką maskę. :P

 

Halogeny okrągłe masz dalekosiężne Wesem, zepnij je razem z długimi, a najlepiej wymień na fi 180, bo fi 150 są za małe i źle wyglądają.

Z naklejek zostaw tylko Kuliga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...