Skocz do zawartości

MY12 - problem (?) ze środkowym pasem bezpieczeństwa.


evoo

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie, mam problem z zapięciem środkowego pasa bezpieczeństwa siedzenia tylnego w nowym Foresterze. Robię wszystko tak jak jest napisane w instrukcji do momentu, w którym pas (zaczep) wkładam w zaczep łączenia. Nie mogę tego w ogóle zatrzasnąć. Mógłby ktoś wrzucić jakieś filmik/zdjęcia albo obszerniejszy opis niż to co jest w instrukcji? Pierwszy raz w samochodzie mam taki wynalazek i nie wiem, czy to ja robię coś źle, czy czegoś mi brakuje. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam powinny być dwa zaczepy. Tylko do jednego pasuje pas środkowy.

 

Powinieneś widzieć w kanapie 4 zaczepy. Dwa do normalnych pasów i 2 do pasa dla trzeciego pasażera. Jeżeli nie ma na zewnątrz dwóch zaczepów do pasa to prawdopodobnie trzeba je wydłubać z otworu w kanapie.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak piszecie - są 4 zaczepy. Dwa "normalne" dla bocznych pasażerów i dwa dla środkowego (jeden "normalny" + jeden "dziwny" :wink: ). W dziwnym nie mogę tego zatrzasnąć, natomiast do normalnego wchodzi dobrze (na 99%, nie pamiętam teraz dokładnie) ale tak to nie może zostać... :( Będę walczyć dalej, bo w środę jadę na wakacje z kompletem pasażerów.

 

-- Wt sie 07, 2012 6:44 pm --

 

Załatwione, do zamknięcia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile pamiętam miałem ten sam problem; najpierw dobrze przypatrz się na zaczepy umocowane w podsufitce, w bagażniku. Tam widać jeden a są dwa, jak wyjmiesz drugi z gniazda w podsufitce, wszystko będzie jasne. Mam nadzieję że nie pokręciłem to było 6 lat temu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...