Skocz do zawartości

Zakup Subaru XT


Gooz

Rekomendowane odpowiedzi

Po chwili zwątpienia powrócił zawias pneumatyczny. Działa ok. Jak ktoś może wspomóc przednimi amorkami będę wdzięczny. Odwiedzę jeszcze lakiernika i XT w oryginale idzie do garażu a zaczynam szukać SVX. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Hej mam pytanie za ile można kupić takie xt w możliwym stanie 

W ogóle "kupić takie xt" to nie jest prosta sprawa, nie mówiąc już o przebieraniu w ofertach celem zakupu auta w możliwym stanie. W całej Europie jest raptem kilka ofert sprzedaży i ceny startują od 3 tys. EUR. Tak więc albo trzeba kupić, co jest, albo bardzo cierpliwie czekać, aż się pojawi jakiś kolejny egzemplarz do sprzedaży. Co może się zdarzyć dopiero za rok, za dwa ... 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

za moment ( miesiąc dwa ) będę wystawiał swoje dwa Subaru XT

 

Crazy Iwan może potwierdzić stan wygląd itp.

 

zdjęcia podglądowe.... na żywo wyglądają ciekawiej, kanty proporcje prześwity ogólne wrażenie itp klimat lat 80-90

 

bordowy za wyjątkiem felg 17 calowych jest ori - dla chętnego mogę wrócić do zawieszenie pneumatycznego ale na takiej glebie wygląda ciekawiej, skrzynia manual full time AWD z blokadą dyfra, silnik 1.8 turbo z FMIC, wnętrze nic nie modyfikowane, dach targa, praktycznie wszystko co ciekawsze w tym aucie

 

srebrny jest troszkę bardziej dłubnięty, robiony był typowo pod właściciela skrzynia z dopinanym tyłem, deska cyfrowa, heble przód 4 tłoki, audio oklejenie szyb, bov sheep prof (super gada), turbo TD04L, FMIC i chłodnica robiona na zamówienie, kolor maski i kufra itd itp. stoi na 17 lato na zimę mam koła 16 ( wchodzą na 4 tłoka )

 

sprzedam auta dla Fanów marki, ja mam ich za dużo i tych chętnie się pozbędę, zaznaczam że w tej specyfikacji nadają się tylko do lansowania żadnych track day itp, opony są o bardzo niskim profilu, zawieszenie gwintowane też jest dość twarde i auta bardziej traktowałem jako "bulwarowe" ... w tym roku nawet nie wyjechały z garażu... miałem inne ciekawe zabawki

 

 

 

 

post-742-0-70571600-1417448740_thumb.jpg

post-742-0-74241000-1417448745_thumb.jpg

post-742-0-35604300-1417448750_thumb.jpg

post-742-0-66157400-1417448755_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lemiech - oszczędny ten Twój opis, skoro słowem "audio" określasz graty wartości przeciętnego XTka :P  .

 

Co ty dużo gadać? Auta urywają głowę i wyglądają lepiej niż na zdjęciach. Włożono w nie kosmiczną ilość pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za moment ( miesiąc dwa ) będę wystawiał swoje dwa Subaru XT

 

Crazy Iwan może potwierdzić stan wygląd itp.

 

zdjęcia podglądowe.... na żywo wyglądają ciekawiej, kanty proporcje prześwity ogólne wrażenie itp klimat lat 80-90

 

bordowy za wyjątkiem felg 17 calowych jest ori - dla chętnego mogę wrócić do zawieszenie pneumatycznego ale na takiej glebie wygląda ciekawiej, skrzynia manual full time AWD z blokadą dyfra, silnik 1.8 turbo z FMIC, wnętrze nic nie modyfikowane, dach targa, praktycznie wszystko co ciekawsze w tym aucie

 

srebrny jest troszkę bardziej dłubnięty, robiony był typowo pod właściciela skrzynia z dopinanym tyłem, deska cyfrowa, heble przód 4 tłoki, audio oklejenie szyb, bov sheep prof (super gada), turbo TD04L, FMIC i chłodnica robiona na zamówienie, kolor maski i kufra itd itp. stoi na 17 lato na zimę mam koła 16 ( wchodzą na 4 tłoka )

 

sprzedam auta dla Fanów marki, ja mam ich za dużo i tych chętnie się pozbędę, zaznaczam że w tej specyfikacji nadają się tylko do lansowania żadnych track day itp, opony są o bardzo niskim profilu, zawieszenie gwintowane też jest dość twarde i auta bardziej traktowałem jako "bulwarowe" ... w tym roku nawet nie wyjechały z garażu... miałem inne ciekawe zabawki

 

 

proszę o informację gdy będą do sprzedania!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

next weekend ? dam na mycie bo od stania w garażu przykurzone stoją, lokolizacyjnie Mokotów przy Galerii

niestety, ten termin mam zajęty. Koniecznie zdjęcia. I cena :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Słuchajcie tak się złożyło że kupiłem leona , to był wpływ chwili  szczerze mówiąc bacharka jest w bardzo złym stanie , ale mechanika w miarę OK. Myślałem żeby go robić ale w końcu kupiłem SVXa. Teraz zostałem z tym Leonem, jeżeli ktoś byłby zainteresowany to jest do wzięcia - chętnie przygarnął bym 1500 PLN ale zawsze możemy ponegocjować.

 

1,8 bez turbo.

 

Jak coś to walcie na maila przemek.rudnickiATgoogle.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Odpowiadając na pytania z forum nt moich dwóch XT

 

Wystawiam samochody na autonostalgia więc kto chętny zapraszam w ten weekend na Marsa 56C, wejściówki po 25 zł, aut ma być ok 300, moich też troszkę będzie :)


Udało się, japońszczyzna w liczbie 7 sztuk stoi już na autonostalgia :) znaleźć chyba będzie łatwo wszystko stoi w kupie,

3 x Mazda RX-7

2 x Subaru XT

2 x Subaru Leone

 

będę w weekend w kratkę na autonostalgii, jak coś zostawiam pod szybą nr telefonu

 

pzdr

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało się, japońszczyzna w liczbie 7 sztuk stoi już na autonostalgia :)

 

7 nie jest najszczęśliwszą liczbą... Wiesz jak powinno być...

 

8-ball-1.jpg

 

 

 

 

 

 

Jeśli ktoś jeszcze nie słyszał auta otrzymały pierwszą nagrodę w kategorii Youngtimer :) Także towar pierwszy sort.

Edytowane przez Crazy_Ivan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...