Skocz do zawartości

Miłość i nienawiść :)


carloss

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Znajomy posiada Camaro

 

Moje marzenie :)

 

user40781pic60608131356.jpg

 

Takiego właśnie czerwonego kumpel posiada 8)

 

-- Pt sie 03, 2012 10:25 pm --

 

Ktoś tu wspomniał o Kia. Właśnie dostałem firmowoza kia ceed. Koreańczycy poszli bardzo, ale to bardzo do przodu. Auto w podstawowej wersji świetnie wyposażone i przyjemnie jeździ.

 

Kia/Hyundai poszli tak daleko jak Samsung swoimi technologiami :shock: Ich konkurencja naprawdę już sra w portki :)

Naprawdę szacun dla jeszcze ich kilka lat temu wyśmiewanych produktów :idea:

Jednak dalej śmiem twierdzić że czegoś im brakuje :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

usterkowosci? :P

 

Nie mam z nimi dużego doświadczenia ale prawdopodobnie stereotyp usterkowości Koreańczyków przeszedł już do lamusa :idea: Zresztą zwróć uwagę jakie warunki gwarancyjne obecnie dają więc są pewni swojej technologii :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam z nimi dużego doświadczenia ale prawdopodobnie stereotyp usterkowości Koreańczyków przeszedł już do lamusa Zresztą zwróć uwagę jakie warunki gwarancyjne obecnie dają więc są pewni swojej technologii

 

dlatego wlasnie przekornie napisalem (> :P < hint, hint!), ze "brakuje" usterek, czyli ze ich nie ma (tych usterek), czyli ze auta niezawodne, czyli bezawaryjne.

 

taki wysublimowany zart mial byc :mrgreen: a wyszlo jak zwykle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki wysublimowany zart mial byc :mrgreen: a wyszlo jak zwykle...

 

Nie , ja wiedziałem co na myśli masz :) Hyundai od dawna uchodzi np.w US za bezproblemową markę tylko w Europie z niej niesłusznie żartowano :roll:

 

Niemniej uważam że brakuje tym konstrukcjom tzw. "duszy" :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest dobre Mercedes, Audi :?: Bez jaj Panie kolego :!:

 

Takim A6 Allroad to bym nie pogardził, w zasadzie to wystarczy przenieść wnętrze Audi do OBK i starczy :-)

 

-- 4 sie 2012, o 06:03 --

 

Niemniej uważam że brakuje tym konstrukcjom tzw. "duszy" :idea:

 

Pewni mają tylko małą i głęboko ukrytą nie to co Subaru :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest dobre Mercedes, Audi :?: Bez jaj Panie kolego :!:

 

Kolega to chyba lekkiej ironii nie wyczuł :!: , ale taka jest obiegowa opinia w naszym kraju.

Jak mnie nie stać na mietka, to se chociaż golfa kupie...

 

A ja osobiście zauważam inne marki i muszę powiedzieć, że subaru nie ma monopolu na wszechwiedzę z motoryzacji. Owszem robią fajne, w miarę nawet ekonomiczne samochodziki. Ale:

Zastanawiałem się nie tak dawno temu, jaki samochód kupić (baaaardzo używany) jako następcę Legacy Turbo kombi (lpg oczywiście :mrgreen: ). I co?

Zastanawiałem się nad Forkiem 2,5XT i Legacy/Outbackiem 2,5T lub H6. Ale to co mnie interesowało było poza limitem budżetowym. Popuściłem więc wodze fantazji i zacząłem się interesować poliftową Tribecą. I okazało się, że niemal w cenie Tribeci jest Jeep Grand Cherokee SRT8! Oczywiście potem zszedłem na ziemię i skończyło się Grand Cherokee'iem 5,9 I gen.

 

I dziś, po półrocznej eksploatacji tego "suva" (amerykanie do takiej kategorii zaszeregowali ten wehikuł :shock: ), mogę rzec, że:

- subaru mało pali - KAŻDE :mrgreen:

- forester jest dla chłopców, jeep jest dla mężczyzn

- przesiadka z sti do jeepa i z powrotem powoduje za każdym razem radochę, ale zupełnie z innych powodów :shock:

- automatyczna skrzynia jest zajefajna - ale z silnikiem V8 a nie jakimiś popierdułkami 4 cyl.

- "bulgot" wydechu nie występuje tylko i wyłącznie w subaru :!: :mrgreen:

- subaru mają wyśmienite hamulce - WSZYSTKIE :shock: .

 

Więc reasumują, subaru robi niezłe pojazdy, zaletą (dla mnie) jest to, że od 1989 trwa ewolucja konstrukcji wywodzącej się z Legacy i nie ma póki co rewolucyjnych zmian i jest wiele możliwości upgrade'u auta. Wada - to stosunek ceny nowego samochodu do jakości wykończenia, ale tak było zawsze i można to albo zaakceptować, albo iść do salonu innej marki...

Niestety, patrząc na drogi, muszę stwierdzić, że subaru zaczyna być produktem masowym (no prawie :mrgreen: ), co spowoduje oczywiście odpłynięcie klientów szukających niszowego auta. Ale kasę się robi na masówce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Takim A6 Allroad to bym nie pogardził, w zasadzie to wystarczy przenieść wnętrze Audi do OBK i starczy :-)

 

 

Fakt , jakość materiałów i wykonania z pozoru profi ale dla mnie zbyt festiwalowo/ jarmarczne ...no coś jak czerwone mokasyny i kapelusz z piórem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam.

zento, pokazujesz jakiś nowy wynalazek na pneumatycznym zawieszeniu. Toż to nie ma prawa działać.

Ja mam starą dobrą konstrukcję i w życiu nie dam rady odkręcić fajery tak szybko, więc pójdę w plener od razu na pierwszym zakręcie :mrgreen: a tam dwa sztywne mosty zrobią swoją robotę :wink: .

 

Poza tym jeepem nie omija się przeszkód tylko SIĘ PO NICH PRZEJEŻDŻA! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Haha, ale żwawy dżołk :lol:

 

Nawiazując do tematu, Mercedes kojarzy mi się z pewnym standardem, również jeśli chodzi o kulture wypowiadania się - także o konkurencji.

I ten Pan zwyczajnie tych standardów nie spełnia, więc jego obecność jest nie trafiona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takim A6 Allroad to bym nie pogardził, w zasadzie to wystarczy przenieść wnętrze Audi do OBK i starczy

 

Ja tam wolę twarde plastiki i mało świecidełek. :wink:

 

 

Kolega to chyba lekkiej ironii nie wyczuł , ale taka jest obiegowa opinia w naszym kraju.

Jak mnie nie stać na mietka, to se chociaż golfa kupie...

 

Wyczuł wyczuł. Sam posiadam coś z tej firmy i poza tym, że to mało pali, to cała reszta wqrza mnie niesamowicie.

Kiedyś z niemieckich marek MB zawsze było dla mnie nr.1, ale teraz to taki sam chłam jak cała reszta. Mój póki co się jeszcze nie psuje, ale zanim zacznie napewno go już nie będę miał.

 

 

A ja osobiście zauważam inne marki i muszę powiedzieć, że subaru nie ma monopolu na wszechwiedzę z motoryzacji.

 

Pewnie, że tak. Niemniej należy zauważyć, że 80% procent jeźdżących aut, to patent Subaru(silnik poprzeczny, napęd na przód).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O konkurencji mówi się dobrze albo wcale:)

 

Powiedz koledze, że mercedesy są naprawdę kiepskie jeśli zamiast je chwalić opluwają konkurencję. 8)

 

A od kiedy Mercedes i Subaru są konkurencją?

Jak ktoś chce drogi, dobrze wyposażony samochód, który podkreśla zasobność jego portfela to idzie do salonu mietka (no można być jeszcze maksymalnym wieśniakiem co właśnie sprzedał pole :mrgreen: ), a jak ktoś akceptuje siermiężne wykończenie i niekoniecznie chce się rzucać w oczy, ale za to z definicji ma napęd na 4 koła i postrzegany chce być jako nieco "inny" to idzie do salonu subaru.

 

 

i wszystko w temacie :!:

Jakby wcześniej pracował w lexusie,BMW,Audi to rozumiem ,ale klientela Mietka to inny target niz klientela Subru..

Jesli ktos przychodzi pytac o GLK to może konkurencja jest Forek ,ale jeśli chodzi o palete modeli to moim zdaniem jak ktoś mysli o C klasie to raczej nie mysli o Legacy...

Tak jak u mnie-miało być Subaru,Legacy II lub Impreza trafiła sie fantastyczna Imprezka,czyli moja Swinia,i jakos nie patrzyłem na to,że za ta sama kasę mógłbym mieć obszerniejsze,lepiej wyposazone auto,które i mniej by paliło a i części w cholerę ,a nie jakis koreański wynalazek... :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...