Jump to content

Alarm X-SAFE XS01DDS problem


piotrekj482
 Share

Recommended Posts

Witam

 

Ogarnia ktoś ten alarm? Coś się poprzestawiało i centralka ześwirowała. Nie chce przejść w tryb programowania funkcji a ustawione opcje utrudniają życie np za każdym razem przed odpaleniem trzeba naciskać tajny przycisk, drzwi blokują się po ruszeniu a czasem odcina immobiliser i kaplica trzeba centralkę wypinać. Jak można ten alarm zresetować (przywrócić do ustawień fabrycznych) ? Wypięcie zasilania nie pomaga.

 

HELP!!!

Link to comment
Share on other sites

Tak i nic. Mam dwie instrukcje obsługi, jedna dedykowana do subaru i nic. Tak jakby centralka się zawiesiła i zawsze była w''jednym miejscu'' swojego menu. Robię tak jak jest napisane i np 5x zapłon na wciśniętym przycisku i nic. No chyba że jest gdzieś jakiś myk o którym nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

Resetuj się właśnie tym PIN CODE.Każdą cyfrę PIN CODE ustawia się na wyłączonej stacyjce i odpowiednią ilością mrugnięć diody sygnalizacyjnej.Kupiłeś auto z tym alarmem czy montowałeś już sam?

Link to comment
Share on other sites

Kupiłem i 2 lata działał dobrze. Podejrzewam że coś się porobiło gdy był aku odpięty jak były luzy zaworów robione. A co do pin code to właśnie chcę zresetować by ustawił się fabryczny.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...