Jump to content

Alarm X-SAFE XS01DDS problem

piotrekj482
 Share

Recommended Posts

Witam

Ogarnia ktoś ten alarm? Coś się poprzestawiało i centralka ześwirowała. Nie chce przejść w tryb programowania funkcji a ustawione opcje utrudniają życie np za każdym razem przed odpaleniem trzeba naciskać tajny przycisk, drzwi blokują się po ruszeniu a czasem odcina immobiliser i kaplica trzeba centralkę wypinać. Jak można ten alarm zresetować (przywrócić do ustawień fabrycznych) ? Wypięcie zasilania nie pomaga.

HELP!!!

Tak i nic. Mam dwie instrukcje obsługi, jedna dedykowana do subaru i nic. Tak jakby centralka się zawiesiła i zawsze była w''jednym miejscu'' swojego menu. Robię tak jak jest napisane i np 5x zapłon na wciśniętym przycisku i nic. No chyba że jest gdzieś jakiś myk o którym nie wiem.

Resetuj się właśnie tym PIN CODE.Każdą cyfrę PIN CODE ustawia się na wyłączonej stacyjce i odpowiednią ilością mrugnięć diody sygnalizacyjnej.Kupiłeś auto z tym alarmem czy montowałeś już sam?

Kupiłem i 2 lata działał dobrze. Podejrzewam że coś się porobiło gdy był aku odpięty jak były luzy zaworów robione. A co do pin code to właśnie chcę zresetować by ustawił się fabryczny.