Jump to content

Impreza GL 99 - Deska rozdzielcza - żaróweczki

mencio
 Share

Recommended Posts

Witam, umarła mi żaróweczka od zegara. Czy ktoś z Was wie może, jaka ma być tam żaróweczka (parametry techniczne, ew. gdzie kupić)? Z tego co kojarzę, wymiana powinna być stosunkowo prosta, tylko, że przydałoby się wiedzieć na co wymienić.

Z góry dziękuję za okazaną pomoc.

wymień od razu wszystkie, które tam masz jak rozkręcisz ;-)

Taki też mam zamiar - pytanie jeszcze, czy wszystkie są takie same i drugie pytanie, to gdzie dostać tą czarną "wkrętkę" bo o ile gołą żaróweczkę mogę kupić gdziekolwiek o tyle nie wiem jak jest z tą "wkrętką" czarną co trzyma żaróweczkę.

mencio, z tej czarnej oprawki wyciągasz żaróweczkę, wkładasz nową i z powrotem wkręcasz w zegary. W desce, z tego co pamiętam są dwa rozmiary żaróweczek. Demontaż zegarów nie jest problematyczny, więc najlepiej będzie jak zdemontujesz je, wyjmiesz po żaróweczce i pokażesz je sprzedawcy w motoryzacyjnym, to unikniesz pomyłki. Pozdro

mencio, z tej czarnej oprawki wyciągasz żaróweczkę, wkładasz nową i z powrotem wkręcasz w zegary. W desce, z tego co pamiętam są dwa rozmiary żaróweczek. Demontaż zegarów nie jest problematyczny, więc najlepiej będzie jak zdemontujesz je, wyjmiesz po żaróweczce i pokażesz je sprzedawcy w motoryzacyjnym, to unikniesz pomyłki. Pozdro

Wiem ale mam jedno puste miejsce bez czarnej oprawki :( - btw czy mogę całą deskę odłączyć czy potem komputer pokładowy będzie robił problemy?

Wiem ale mam jedno puste miejsce bez czarnej oprawki

Poszukaj czy nie masz gdzieś takiej oprawki w niepotrzebnej kontrolce np. 'FWD'

czy mogę całą deskę odłączyć czy potem komputer pokładowy będzie robił problemy?

Nie będzie problemów