Skocz do zawartości

jak dokrecic głowice w sti e 20


grekin1

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładając hipotezę,że człowiek się przejęzyczył,napisał enigmatycznie,ma problem z czasem,pisze jego syn,jest pijany,a chodzi mu tylko o moment i kolejność dokręcania szpilek,w głowicach splanowanych,które własnie zakłada do silnika,to proszę: http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?t=142329

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyta sie a nikt kto wie nie chce mu powiedziec...

 

Pewnie już dawno dokręcił :roll: ... ostatnio była na forum 28 lip 2012, o 14:53, pytanie zadał 28 lip 2012, o 14:38 :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu chłopaka zlewacie? Pyta sie a nikt kto wie nie chce mu powiedziec...

 

No, w sumie nieładnie, ale...

... niech się cieszy, że nie pomogli mu w podobnym stylu;) :

http://board.counter-strike.pl/viewtopic.php?t=94041&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=&sid=85130f0609152ad6bcec5b3f3617dfae

 

A moment dokręcenia pewnie okolice 20Nm i jakieś stopnie -z 15 (wartości strzelane - nie kręcić).

Dziwne, że jeszcze nikt nie napisał nic koledze :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że jeszcze nikt nie napisał nic koledze :?

 

Pomijając oczywistą oczywistość... kolegi chyba ten temat nie interesuje... od momentu napisania posta nie pojawił się na forum :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając oczywistą oczywistość... kolegi chyba ten temat nie interesuje... od momentu napisania posta nie pojawił się na forum

 

Zapewne siedział w garażu i na szybko nastukał posta z fona :)

Nie mógł znaleźć manuala to zadał pytanie na forum - proste. Ale może komuś potomnemu odpowiedź się jednak przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum to nie jest manual do samochodów. Jak kto nie umie w autodacie znaleźć danych do przeprowadzanej naprawy, niech lepiej nie naprawia - chcąc polepszyć może spieprzyć

 

 

Forum jest od zadawania pytań.

Nie zgadzam się z Tobą. Nie musisz się opiekować autorem - robi co chce. Może sobie nawet popsuć. Ale zadał konkretne pytanie właśnie w celu uniknięcia popsucia. Nie padła odpowiedź "Sprawdź w Autodacie". Może pyta czysto z ciekawości, a może mu to potrzebne do szczęścia. Ja zadając pytanie liczę na konkretną odpowiedź, a nie "poszukaj w google", znajdź w "autodacie" etc.

Wiesz - odpisz. Nie wiesz - nie odpisuj. Rozwodzenie się na te tematy w dziale off topic.

Szczerze - nie obchodzi mnie, że autor już nie zagląda. Z czystej ciekawości poznałbym odpowiedź na to pytanie bo do autodaty dostępu nie mam.

 

A co do wątku to niech następną wypowiedzią będzie odpowiedź na pytanie autora:

 

Jak dokręcić głowicę w ej20 (przyp. moment i kąt)?. O!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja szukajac odpowiedzi na pytanie blok ej20g + glowice ej208 udalem sie do carfita... napisal, ze podejdzie...

 

 

reszta informacji, np grubosc UPG, luz zaworowy, panewki itp to czytanie wielu for tematycznych i stron tunerow + maile z firmami z JPN...

 

sporo info bylo na stronie Coswortha... tutaj tak szczerze jest niewielka grupka ludzi znajacych sie na rzeczy ale majacych wy....ne zeby sie ta wiedza dzielic... ale rozumiem... z tego sie utrzymuja... wiec lepiej aby podjechac/przyprowadzic auto do nich... niz opatrznie zrozumiec rady, sprdlc i miec zale, bo posluchalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderujesz ten wątek?

:P

 

BTW skąd wiesz, że autor zadał pytanie?

 

Ja zadałem dalej to samo :P

 

ja szukajac odpowiedzi na pytanie blok ej20g + glowice ej208 udalem sie do carfita... napisal, ze podejdzie...

 

 

reszta informacji, np grubosc UPG, luz zaworowy, panewki itp to czytanie wielu for tematycznych i stron tunerow + maile z firmami z JPN...

 

sporo info bylo na stronie Coswortha... tutaj tak szczerze jest niewielka grupka ludzi znajacych sie na rzeczy ale majacych wy....ne zeby sie ta wiedza dzielic... ale rozumiem... z tego sie utrzymuja... wiec lepiej aby podjechac/przyprowadzic auto do nich... niz opatrznie zrozumiec rady, sprdlc i miec zale, bo posluchalem...

O to to mądre nawet to co piszesz:)

+1

 

 

 

 

Dobra nie odpowiadajcie. Moja ciekawość najwyżej nie zostanie zaspokojona hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zadał konkretne pytanie

 

Ja tu pytania nie widzę, wygląda raczej na początek poradnika :mrgreen:

 

Nie zgadzam się z Tobą

Nie musisz

 

Forum SIP nie jest platformą wymiany wiedzy technicznej, ani miejscem do zamieszczania instrukcji obsługi.

Do tego celu służą inne portale. Tu, jeżeli w dziale technicznym ktoś chce się koleżeńsko wymienić wiedzą z innymi PT Forumowiczami, może to zrobić, ale trzeba wiedzieć, że są to prywatne opinie.

 

Zupełnie nie widzę powodu, by zawodowy mechanik miał udzielać darmowych lekcji na forum.

Co innego porady, a tych kilka osób z sieci SIP raczej nie szczędzi zainteresowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...