Skocz do zawartości

Nieszczelność klimatyzacji


Miszkolc

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy możecie mi polecić dobrego fachowca w Krakowie lub Śląsku od naprawy szczelnosci klimy. Naprawilem juz 3 razy nie proponujcie aso nie zostawie tam juz zlamanego grosza. 3 razy już uciekł gaz w ciagu 3 miesiecy ;[ pomocy bo kazdy tylko umie nabic ale naprawic to 2 lewe rece...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy możecie mi polecić dobrego fachowca w Krakowie lub Śląsku od naprawy szczelnosci klimy. Naprawilem juz 3 razy nie proponujcie aso nie zostawie tam juz zlamanego grosza. 3 razy już uciekł gaz w ciagu 3 miesiecy ;[ pomocy bo kazdy tylko umie nabic ale naprawic to 2 lewe rece...

Subaru niestety tez ma swoje typowe objawy, najczesciej pada oring przy komopresorze i tam jest nieszczelnosc :!: , wymiana 3 min. + r134a i gotowe :D

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super jak okaże się to oring za 50 groszy to się nieźle wk..wie bo jestem po wymianie kompresora i chłodnicy klimy niby kompresor puszczał a później chłodnica ! Ręce opadają...

 

 

 

Smell it, smell it and take it ! :) ,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o oring na którymś z węży idących do kompresora?

 

Tak dokładnie gumowy badz sylikonowy oring psia mać. Nigy więcej ASO!

 

Pozatym podajcie jakiś jeszcze warsztat typowo naprawiający klimę bo ten podany przez Kruka ma bardzo dużo negatywów... sam nie wiem Kruku jesteś ich pewien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm..no to mnie zaskoczyłeś z tymi negatywami. Bardzo dobrze znam właściciela, razem przeszliśmy niejedno w temacie motoryzacji, Piotr ma mega fajne podejście do aut, nigdy nie zaprzestaje póki nie znajdzie przyczyny usterki, ma też bardzo dobrze wyposażony i doinwestowany warsztat, jedyne co mi przychodzi do głowy z tymi negatywami to że on trochę impulsywny jest i nie ma cierpliwości do idiotów co łatwo prowadzi do konfliktów z niektórymi klientami :mrgreen: ale kompetentny jest jak mało kto. Jakbyś się wybierał to daj znać to dryndnę do niego żeby Ci odpowiedni wstęp zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nieszczelności klimy, to u mnie padły:

- chłodnica klimy - dziura,

- oringi przy zaworze rozprężnym,

- sam zawór rozprężny (ten na ścianie grodziowej)

- oringi na osuszaczu,

- wentylki, w zaworach do których podłącza się napełnianie klimy.

 

no, teraz przynajmniej chłodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...