Jump to content

panel klimy i radia niewłącza się po uruchomieniu auta.

alcyone
 Share

Recommended Posts

oczywiście , drugie uruchomienie auta pomogło.do tego ten napis ILL w miejscu chwilowego przebiegu.

Co to może być, ślady po poprzednim dzwonie, coś nie styka, ciekawe jak będzie w zimę?

Ten skrót ILL kolego już miałeś w innym poście wyjaśniany, albo udajesz kolego nieogarniętego albo .... a odnośnie twoich odwiecznych problemów i mnożenia postów na forum proponuje pozbyć się auta i będziesz miał o jeden problem lub więcej mniej z głowy. I nie zdziw się ze znowu będą się nabijać inni forumowicze w Twoim poście jak ich nazwałeś spółką od dokuczania.

do użytkownika: ipsx82

1- po co zabierasz głos skoro nie masz zamiaru szczerze pomóc.

2- spółka nie oznacza wszystkich użytkowników forum.

3-nie pisz w moich wątkach.

Chociaż Pan okeyten pomoże w potrzebie.DZIĘKI za linki.

- napis ill mam tam gdzie jest licznik kilometrów.

-napis acc mam tylko tam gdzie radio, dlatego jest to dziwne.

może mam rozrusznik do zrobienia po 303000km

albo alternator do regeneracji.

chociaż ostatnio miałem sprawdzane parametry i aku i alter.. akumulator mam z tego roku.

widocznie chłód w nocy tak działa na auto

te linki mi naprawdę pomogły, być może jest tak i u mnie z tą stacyjką.

Kolega okeyten wyjaśniał Ci już co oznacza ILL w tym wątku viewtopic.php?f=23&t=155536 zatem nie rozumiem czemu jeszcze raz pytasz o to samo ? czy wytłumaczenie jest nie zrozumiałe ? czy jakiś inny powód ? może nie wierzysz koledze okeyten ?

A odnośnie zabraniania mi pisania w Twoich wątkach to niestety kolego nie masz takiego prawa i mogę pisać ile wlezie o ile piszę na temat :twisted:

A głos zabrałem szczery informując Cie że już na to pytanie o ILL dostałeś już odpowiedź i żebyś sobie to sprawdził.

nie wyjaśnił, bo dopiero w tym wątku mam linki do rozwiązania problemu,wierzę koledze okeytenowi.

na taką reakcję liczyłem, pisz do woli, :P stresuj się dalej.

linki które otrzymałem od Pana okeyten

są dopiero w tym wątku.

wcześniej nie miałem problemu z radiem i klimą po odpaleniu.

więc ...szkoda że to ty nie widzisz różnicy.

do tego ten napis ILL w miejscu chwilowego przebiegu.

heh zmieniłem zdanie o Tobie, jednak jesteś baranem do potęgi n-tej (moderatorzy jak musicie to dajcie mi ostrzeżenie za to ale inaczej nie mogłem) bo nie wiesz już sam co skrobiesz na forum oraz nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i nie dociera do Ciebie to co się tu wypisuje grzecznie nie wspominając o wpisach ironicznych o które sam się prosisz.

Chyba jasno się określiłem że dostałeś odpowiedź na ILL w innym poście, więc czemu zaprzeczasz temu że wyjaśnienie już dostałeś.

A po drugie to kolego obowiązują pewne zasady na forum że jak o coś pytamy to powinno być to związane z tematem założonego posta, anie jak u Ciebie groch z kapustą przez co wprowadzasz zamieszanie.

czemu wszyscy na necie tacy odważni , a może myślą że ślą posty z innej planety, a co do meritum sprawy, w tym wątku jest pytanie o ACC również, a nie samo ILL.

zresztą nieważne. a co do zasad to baranem to się nazywa kogoś mówiąc mu to w realu, żeby nie być posądzonym o tchórzostwo...

okeyten mi pomógł w tym wątku jak i w paru innych, i za to mu jeszcze raz dziękuję, a Tobie ipsx82 życzę dalszej kariery w roli eksperta od komunikacji na tym forum. Pewnie jesteś bardzo wykształcony w tej dziedzinie, skoro to Cię zajmuję bardziej niż odpowiedź na temat : "ACC" .

powtarzam "ACC" nie "ILL". pewnie i tak pomylisz...

Panowie :!: Dajcie już spokój. alcyone mógłbyś zaprzyjaźnić się z szukajką, która wbrew forumowej tradycji nawet działa 8)

ipsx82 czasem warto sobie tylko pod nosem coś powiedzieć i nie przelewać tego na klawiaturę, jest też funkcja "ignore" czy też dodawanie do wrogów i już sobie nie będziecie wzajemnie przeszkadzać :twisted:

• 1 month later...

problem leżał w ustawieniu kluczyka w stacyjce, od tej pory już nie zawracam gitary z tego powodu.wystarczy ustawić odpowiednio klucz i nie ma żadnego problemu.

-- So wrz 22, 2012 10:22 am --

proszę na priva , jak skorzystać z opcji ignoruj i dodaj do wrogów

czasem warto sobie tylko pod nosem coś powiedzieć i nie przelewać tego na klawiaturę

Ile to już razy napisałem posta ale dałem sobie 5 minut zanim wysłałem. Ciśnienie opadało i olewałem sprawę, a post szedł do kosza.

Szkoda nerwów.