Skocz do zawartości

panel klimy i radia niewłącza się po uruchomieniu auta.


alcyone

Rekomendowane odpowiedzi

oczywiście , drugie uruchomienie auta pomogło.do tego ten napis ILL w miejscu chwilowego przebiegu.

 

Co to może być, ślady po poprzednim dzwonie, coś nie styka, ciekawe jak będzie w zimę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten skrót ILL kolego już miałeś w innym poście wyjaśniany, albo udajesz kolego nieogarniętego albo .... a odnośnie twoich odwiecznych problemów i mnożenia postów na forum proponuje pozbyć się auta i będziesz miał o jeden problem lub więcej mniej z głowy. I nie zdziw się ze znowu będą się nabijać inni forumowicze w Twoim poście jak ich nazwałeś spółką od dokuczania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"ACC" może wyświelać się na wyświetlaczu kompa, sprawdź akumulator, oraz czy kluczyk nie znajduje się wdziwnej pozycji "lekko wysunięty" lub "pomędzy" w stacyjce, ponżej dwa linki do tego problemu:

 

viewtopic.php?f=23&t=151398&p=1542643&hilit=acc+or#p1542643

viewtopic.php?f=23&t=149603&hilit=acc+or

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do użytkownika: ipsx82

1- po co zabierasz głos skoro nie masz zamiaru szczerze pomóc.

2- spółka nie oznacza wszystkich użytkowników forum.

3-nie pisz w moich wątkach.

 

 

 

 

Chociaż Pan okeyten pomoże w potrzebie.DZIĘKI za linki.

 

- napis ill mam tam gdzie jest licznik kilometrów.

-napis acc mam tylko tam gdzie radio, dlatego jest to dziwne.

 

może mam rozrusznik do zrobienia po 303000km

albo alternator do regeneracji.

chociaż ostatnio miałem sprawdzane parametry i aku i alter.. akumulator mam z tego roku.

 

widocznie chłód w nocy tak działa na auto

 

te linki mi naprawdę pomogły, być może jest tak i u mnie z tą stacyjką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega okeyten wyjaśniał Ci już co oznacza ILL w tym wątku viewtopic.php?f=23&t=155536 zatem nie rozumiem czemu jeszcze raz pytasz o to samo ? czy wytłumaczenie jest nie zrozumiałe ? czy jakiś inny powód ? może nie wierzysz koledze okeyten ?

 

A odnośnie zabraniania mi pisania w Twoich wątkach to niestety kolego nie masz takiego prawa i mogę pisać ile wlezie o ile piszę na temat :twisted:

A głos zabrałem szczery informując Cie że już na to pytanie o ILL dostałeś już odpowiedź i żebyś sobie to sprawdził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyjaśnił, bo dopiero w tym wątku mam linki do rozwiązania problemu,wierzę koledze okeytenowi.

 

na taką reakcję liczyłem, pisz do woli, :P stresuj się dalej.

 

linki które otrzymałem od Pana okeyten

 

są dopiero w tym wątku.

 

wcześniej nie miałem problemu z radiem i klimą po odpaleniu.

 

więc ...szkoda że to ty nie widzisz różnicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego ten napis ILL w miejscu chwilowego przebiegu.

 

 

heh zmieniłem zdanie o Tobie, jednak jesteś baranem do potęgi n-tej (moderatorzy jak musicie to dajcie mi ostrzeżenie za to ale inaczej nie mogłem) bo nie wiesz już sam co skrobiesz na forum oraz nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i nie dociera do Ciebie to co się tu wypisuje grzecznie nie wspominając o wpisach ironicznych o które sam się prosisz.

Chyba jasno się określiłem że dostałeś odpowiedź na ILL w innym poście, więc czemu zaprzeczasz temu że wyjaśnienie już dostałeś.

 

A po drugie to kolego obowiązują pewne zasady na forum że jak o coś pytamy to powinno być to związane z tematem założonego posta, anie jak u Ciebie groch z kapustą przez co wprowadzasz zamieszanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu wszyscy na necie tacy odważni , a może myślą że ślą posty z innej planety, a co do meritum sprawy, w tym wątku jest pytanie o ACC również, a nie samo ILL.

zresztą nieważne. a co do zasad to baranem to się nazywa kogoś mówiąc mu to w realu, żeby nie być posądzonym o tchórzostwo...

 

okeyten mi pomógł w tym wątku jak i w paru innych, i za to mu jeszcze raz dziękuję, a Tobie ipsx82 życzę dalszej kariery w roli eksperta od komunikacji na tym forum. Pewnie jesteś bardzo wykształcony w tej dziedzinie, skoro to Cię zajmuję bardziej niż odpowiedź na temat : "ACC" .

 

powtarzam "ACC" nie "ILL". pewnie i tak pomylisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie :!: Dajcie już spokój. alcyone mógłbyś zaprzyjaźnić się z szukajką, która wbrew forumowej tradycji nawet działa 8)

ipsx82 czasem warto sobie tylko pod nosem coś powiedzieć i nie przelewać tego na klawiaturę, jest też funkcja "ignore" czy też dodawanie do wrogów i już sobie nie będziecie wzajemnie przeszkadzać :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

problem leżał w ustawieniu kluczyka w stacyjce, od tej pory już nie zawracam gitary z tego powodu.wystarczy ustawić odpowiednio klucz i nie ma żadnego problemu.

 

-- So wrz 22, 2012 10:22 am --

 

proszę na priva , jak skorzystać z opcji ignoruj i dodaj do wrogów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...