Skocz do zawartości

Filtr paliwa w Outbacku 2001


PiotrMK

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni forumowicze szukałem ale nie znalazłem - gdzie jest filtr paliwa w Outku z 2001 r. H6 3.0 - w baku czy w komorze silnika oraz co ile się go powinno wymienić - niestety pod maską nie mogłem go zlokalizować - pomóżcie :) - pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 lat później...
W dniu 29.12.2018 o 03:32, Qubu666-Baja napisał:

Odświeżam. To dwa filtry są? w baku i pod maską? Ps Jak to u was wygląda? pod maską ,po lewej stronie (przy skrzynce bezpieczników) też macie filtr paliwa?

A czy przypadkiem, po lewej stronie, przy skrzynce bezpieczników, nie jest to Damper Fuel, czyli tłumik paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ok. Rozwiązanie mojego  problemu brzmi (sorry,że tak późno panowie) Filtr paliwa mam pod maską.Dziś wymieniony,a koszt ok 50zł . Robota z uśmiechem na gębie trwała 10min (i to na luzie) Drążyłem temat i wszystko zależy od modelu/rocznika. Tak jak wyżej DETT napisał. Jedne mają pod maską,po lewej,przy skrzynce bezpieczników,a inne sztuki mają pod siedzeniem przy pompie paliwka,jak na tym zdjęciu ,co Okeyten wrzucił.  Chyba temat wyczerpany. Po prostu ,jak pod machą nie ma, to po roczniku sprawdzić w katalogu,czy ten cartrige jest filtrem paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...