Jump to content

Filtr paliwa w Outbacku 2001

PiotrMK
 Share

Recommended Posts

Szanowni forumowicze szukałem ale nie znalazłem - gdzie jest filtr paliwa w Outku z 2001 r. H6 3.0 - w baku czy w komorze silnika oraz co ile się go powinno wymienić - niestety pod maską nie mogłem go zlokalizować - pomóżcie :) - pozdrawiam .

• 6 years later...
W dniu 29.12.2018 o 03:32, Qubu666-Baja napisał:

Odświeżam. To dwa filtry są? w baku i pod maską? Ps Jak to u was wygląda? pod maską ,po lewej stronie (przy skrzynce bezpieczników) też macie filtr paliwa?

A czy przypadkiem, po lewej stronie, przy skrzynce bezpieczników, nie jest to Damper Fuel, czyli tłumik paliwa?

• 1 month later...

Ok. Rozwiązanie mojego  problemu brzmi (sorry,że tak późno panowie) Filtr paliwa mam pod maską.Dziś wymieniony,a koszt ok 50zł . Robota z uśmiechem na gębie trwała 10min (i to na luzie) Drążyłem temat i wszystko zależy od modelu/rocznika. Tak jak wyżej DETT napisał. Jedne mają pod maską,po lewej,przy skrzynce bezpieczników,a inne sztuki mają pod siedzeniem przy pompie paliwka,jak na tym zdjęciu ,co Okeyten wrzucił.  Chyba temat wyczerpany. Po prostu ,jak pod machą nie ma, to po roczniku sprawdzić w katalogu,czy ten cartrige jest filtrem paliwa.