Skocz do zawartości

wydech wrx '03


galganov567

Rekomendowane odpowiedzi

witam serdecznie

jestem już na forum jakiś, ale nie udzielam się w znaczącym stopniu, bo dopiero raczkuję w motoryzacji, co dopiero w sprawach subaru!

mam subaru imprezę wrx 2.0 z 2003r (po lifcie) i jest tam wszystko seryjne. chciałbym założyć do niej jakiś wydech (końcówę), aby był bardziej rasowy dźwiek, coś w stronę sti. fajnie by było trochę basa z wydechu.

znacie jakieś dobre końcówki tłumika i czy to wystarczy, czy trzeba cały układ zmienić, aby zmienić barwę dźwięku na milszą dla ucha?

 

ps pytania co do wydechu czy 2,5 cala czy 3 cale to nie do mnie, bo nie znam samochodu na pamięć, a teraz stoi u mechanika do końca tygodnia i nawet nie idzie tego sprawdzić :)

 

ps 2 - jak znacie jakieś dobre końcówki pod mój egzemplarz to dawać śmiało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galganov567, wystarczy zmienić końcowy tłumik na przelotowy i będziesz miał "trochę basa z wydechu" jak chcesz ;-)

im mniejsza puszka - tym będzie głośniej ...

 

W zasadzie piter napisał wszystko w tym temacie, można zamykać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati92, bez remapa tez pojezdzisz na wydechu modzonym. Ale z drugiej strony mozna zrobic chodz najlepiej jeszcze cos pomodzic i wtedy zrobic remapa aby nie robic go niepotrzebnie.

 

Czyli jeżeli chce poprawić tylko dźwięk i zmienić wydech to nie będzie to miało żadnego wpływu na nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galganov567, japspeed nie znam ale ulter będzie bardziej cichy niż Blitz czy Invidia.

 

Moja rada, jesli jeździsz więcej niż 10 km dziennie i czasem jakaś trasa to poszukaj Prodrive, H&S, Fujitsubo czy Supersprinta bo te o które pytasz będziesz sprzedawał po miesiącu :wink:

 

Za ok 2 tys. można trafić uzywany cały układ, samą puchę końcową pewnie za 500-800 w zalezności od stanu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...