Skocz do zawartości

Troche HAŁASU dla Młodej Pary WAWA 28.07.2012


JunioreX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Już w domu, a reszta na grilu. Spot połączony ze ślubną eskortą wyszedł super. Forek wśród dziewięciu imprez to dopiero rodzyn :mrgreen:

Mam nadzieję, że młodym się podobało. Właściwie to jest to pomysł na firmę "Eskorty ślubne" :mrgreen:

 

PS. Po powrocie do domu ponownie sprawdziłem olej ... i okazało się że poziom wrócił na swoje miejsce. Dolewki nie trzeba :twisted:

 

2012-07-28%252016.32.45.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Hogi? Ma teraz mojego nur spec R to mógłby pohałasować :twisted:

 

-- 27 lip 2012, o 17:46 --

 

Ok czytałem, postara się być :D Jak nie to zabieram Blitza :P:P:P

 

Nie dałem rady. Wróciłem z synem po 19.00 z basenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Po powrocie do domu ponownie sprawdziłem olej ... i okazało się że poziom wrócił na swoje miejsce. Dolewki nie trzeba :twisted:

 

[ https://lh3.googleusercontent.com/-lNlOGJv6f3Y/UBQ5MZqFwjI/AAAAAAAABt4/ReCrZdQnEGQ/s640/2012-07-28%252016.32.45.jpg ]

 

Wymodliłem żeby było wszystko ok ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak wszystko wyszło przerosło moje najśmielsze oczekiwania,

 

:D:) 8) :lol::P:twisted: :wink: :!: :mrgreen::mrgreen:BARDZO BARDZO MOCNO WAM DZIĘKUJĘ:D:) 8) :lol::P:twisted: :wink: :!: :mrgreen::mrgreen:

 

Za wszystko za obecność za MEGA FAJNĄ atmosferę za morze decybeli :twisted::twisted::twisted:

 

Widzieliście sami jak bardzo im się podobało i jak byli zdziwieni na pewno do końca życia tego nie zapomną, i zapewne nikt z zebranych gości nie będzie już narzekał jak jakaś imprezka będzie wieczorem parkowała pod oknami tych samochodów nie da się nie kochać.

 

Ciesze się że znam takich pozytywnie zwariowanych ludzi ja WY.

 

BTW.

Zostało nam jeszcze kilka województw do opicia, a jest czym bo Gosiek zwana dalej Kostka77 nie zawiodła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świętokrzyskie było ! Co prawda to nie ja miałem je pamiętać, ale coś mi się obiło o uszy :P Opolskiego, rzeczywiście chyba niet....

 

-- 29 lip 2012, o 11:05 --

 

a i ten pływak w basenie całkiem szybki był

No właśnie :shock: Co on tam robił, jak w Londynie teraz powinien być :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka z zakonnica super czekamy na zdjecie plywaka :) widzialem ze na aparacie mam kilka fajnych fotek z przejazdu jak bede w domu to oczywiscie podrzuce.

Wlasnie sobie przypomnialem...jak romantycznie sie zrobilo jak Macki odpalili lampiona przy adekwatnej muzyce wydobywajacej sie z Kondora.Jesli ktos z jakis powodow nie dostal zaplaty prosze sie do mnie zglaszac :D

 

Jeszcze raz dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...