Skocz do zawartości

Troche HAŁASU dla Młodej Pary WAWA 28.07.2012


JunioreX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Najważniejsze żeby Młoda Para miała jeszcze więcej bananowego uśmiechu niż myślą że to możliwe przynajmniej takiego :mrgreen::mrgreen::mrgreen: i żeby w życiu o tym opowiadali małym Tarasiuko-Porębskim.

 

Gośkowa :PKostka77 na bank ogarniesz wszystko na medal, no stress :!: a My umilimy jak się da.

 

JEST ŚLUB JEST IMPREZKA :D

 

Panowie na spocie ustalimy bliższe szczegóły.

 

 

Paweł mój żołądek od wczoraj nie wytrzymuje stresu, tysiące spraw ciągle o czymś zapominam, a i ciśnie mi na język żeby im powiedzieć ale jeśli ma być efekt WOW to nic, a nic nie mruknę, wtedy będzie mega zaskoczenie:):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek, jak im powiesz to przyjedziemy DIESLAMI :P :P :P , a będę wiedział czy wiedzą bo mam zamiar ich nawiedzić z prezentem, który jest nieco za duży jak na standardowy ślubny :mrgreen: [jak przyjdzie w końcu... :twisted: ]

 

Pewnie w domu się dzieje...weź przykład z Zarulki połóż się obok wystaw język i niczym się nie martw, jak w czymś potrzebujecie pomocy daj znać.

 

ciśnie mi na język żeby im powiedzieć

 

Jak im powiesz to też zrobimy niespodziankę - nikt nie przyjedzie 8)

 

KALI mam jeszcze jeden niecny plan tylko muszę pomyśleć czy nikt przy tym nie zginie i czy w ogóle jet do wykonania ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek, jak im powiesz to przyjedziemy DIESLAMI :P :P :P , a będę wiedział czy wiedzą bo mam zamiar ich nawiedzić z prezentem, który jest nieco za duży jak na standardowy ślubny :mrgreen: [jak przyjdzie w końcu... :twisted: ]

 

Pewnie w domu się dzieje...weź przykład z Zarulki połóż się obok wystaw język i niczym się nie martw, jak w czymś potrzebujecie pomocy daj znać.

 

A czy jeśli w piątek popołudniu bądź w sobotę rano będę potrzebować kogoś do przytargania auta ślubnego da radę?

 

-- Wt lip 24, 2012 12:15 pm --

 

NIE PISNĘ ANI SŁÓWKA.....

 

-- Wt lip 24, 2012 1:22 pm --

 

Pawku musisz jeszcze to tak zorganizować żeby ich przytargać do aut na jakieś zdjęcie pamiątkowe:) dasz radę:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek pewnie że pomogę tylko w piątek daj znać.

 

Do samochodów pewnie sami podejdą, ale spoko ogarnę gdyby się zbytnio wystraszyli HAŁASU ;D

 

Panowie na upartego możemy zrobić nawet mały koreczek... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

SZATAŃSKO PIĘKNIE na FB też wąteczek żyje...

 

BTW.

Lecimy dziś na gokarty na RCW na ok. 19:30 a potem na rower ok 21.00 jak ktoś zainteresowany call me

 

Jesteście TheBeściaki wszyscy razem i każdy z osobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle na bank nie zapakuje do auta...

 

CO ty jedziesz MX-5 na ślub?

 

 

Butelki moga być luzem a nie w krzynce lub kartonie :roll: :mrgreen:

 

PS. Wyrzuć trochę kwiatów z bagażnika

 

W bagażniku mam mieć też wódkę na oczepiny:/ hmmmm na daną chwilę załatwiona jest E-Klasa Cabrio w Pakiecie AMG... większy niż w CX-5 ale dupy nie urywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiek to spokojnie pojemność bagażnika to od 300 do 390 litrów według danych katalogowych :mrgreen::mrgreen::mrgreen: starczy i na oczepiny i poprawiny i jeszcze na święta...2013

 

Fajne auto jak na taką imprezę, może dupy nie urwie, ale lepiej żeby i głów nie urwało przez ten pakiet AMG :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...