Skocz do zawartości

Kolejny ślub forumowy :) Potrzeba DUŻO SUBARAKÓW!!!!!! :)


Harvester

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani!

 

Jak większość z was pewnie wie, albo i nie od czasu rejestracji na forum wiele w moim życiu się zmieniło :) Poznałem tu wielu wspaniałych ludzi, w tym Simon'a (teraz już bez jeden :P), który ma jedyną i niepowtarzalną okazję zostać moim szwagrem :):P

 

11 Sierpnia 2012 o godzinie 16.00 biorę ślub z Gosią w kościele na ul. Stryjeńskich 21 (Ursynów). Chyba nie muszę mówić, że marzy mi się potężna obstawa z Subaraków, głośno warczących wydechami :P Trasa ślubnego POMu ma swój cel w Konstancinie w restauracji MEZZO Italian Steak House.

 

Gorąco zapraszam każdego, kto chciałby uczestniczyć w przejeździe z kościoła do restauracji.

 

PS. ostatnio byliśmy na ślubie kuzynki Gosi, gdzie wymyślili sobie obstawę z motocykli. Chciałbym żeby u mnie było głośniej, twardziej, szybciej :twisted::twisted: :wink:

 

Niech moc będzie z wami :P

Harvester i Dżamajcher :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 269
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

11 Sierpnia 2012 biorę ślub z Gosią w kościele na ul. Stryjeńskich 21 (Ursynów). Chyba nie muszę mówić, że marzy mi się potężna obstawa z Subaraków, głośno warczących wydechami Trasa ślubnego POMu ma swój cel w Konstancinie w restauracji MEZZO Italian Steak House.

A nie dałoby się tak przez tunel :?: :twisted::mrgreen:Harvester, gratulacje :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele się znamy :) ale pewnie wpadne swoim type-r'em :) chodź dźwiek z równoległościowego kolektora pewnie nie jest tym czego oczekujesz :D

 

1. KALI

2. Kubeusz

3. xt6

4. Grizus

 

Właśnie gdzieś zgubił parapet ;)

 

Ja nie wiem czy będę bo jak dostanę urlop to lecę nad morze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Harvester, serdeczne gratulacje. :mrgreen::mrgreen: I oby Wam się :!: Oraz niech moc będzie z Wami. 8) :mrgreen:

 

11 Sierpnia 2012 biorę ślub z Gosią w kościele na ul. Stryjeńskich 21 (Ursynów).

 

O której godzinie? Bo chyba nie napisałeś.... :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...