Skocz do zawartości

25 sierpnia sobota NMNP -Zabawa, trening, GRYLL i dwie trasy


vert

Rekomendowane odpowiedzi

OsaurSO tak tym razem będzie 3 instruktorów do waszej dyspozycji w cenie. Jako że mamy za sobą również szkolenia z jazdy dla BORu to mam nadzieje ze damy radę was troszeczkę chociaż poduczyć. :idea:

 

Dlatego gorąco namawiam panie aby przyjechały i się nie wstydziły bo chodzi o kilka uwag a potem szkolenie nawyków. Zapewniam ze po takim jednym dniu z nami bardzo dużo można się nauczyć. A i chłopaki są bardzo taktowne i fajnie wiedzę przekazują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 305
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Przykro mi przyznać ale muszę odpuścić imprezę. Czekają mnie blacharski mody. Może wpadnę jako gość.

0. Harv/Lynx

1. cybel

2. NIEBO

3. Carlos wuerixem

4. Tommipl--zwalniam miejsce jeżeli to istotne.

5. SauroS

6. ------

7. Plichta Marcin

8. Castrol z rodzinka

9. waszka /wstępnie/

10. Cinek (wstępnie bo plany urlopowe niepewne)

11. Kotlet

12. Kameleon na 90% - dawno mnie też tu nie było a opony do NMP mam, a tu zaraz sezon się skończy a ja nic

13. Piotrek

14. MarekN

15. LukiGT - wstępnie

16. GÓRAL z Łodzi i MYSZA wolnossącymi padlinami

17. Action - wstępnie

18. drout - rekreacyjnie i zapoznawczo

19. edek2006

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

pytanie czy ktoś z wybierających się w sobotę nie będzie jechał z okolic Częstochowy (może przez Częstochowę)? bardzo bym chciał się zjawić, ale na tą chwile nie mam opon do upalania. Są do odbioru z okolic Częstochowy. Kuriera wykluczam, bo cena za transport oscyluje w cenie opon...

z góry dzięki za ewentualna pomoc...

 

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano się wybieramy ale czemu Vert wpadłeś na pomysł jechania z Krk do NMnP przez Częstochowe to nie mam pojęcia :mrgreen: Jedziemy oczywiście na Kielce i później szydłowiec w lewo na nmnp, więc niestety nie będziemy w stanie pomóc :(

 

dziś nasz holownik nie chciał wprawdzie zapalić ale wyperswadowałem mu, że wyjazdu do nmnp nie odpuszczę choćby nie wiem co i już działa :P ...

 

charlie będzie robił oprawę medialną (foto + video) więc jakby ktoś jeszcze mu podrzucił kolejną kamerkę HD to by było sympatycznie, aaa i hulajnoga by się przydała (na serio!) tak żeby mógł w miarę szybko się przemieszczać po tych hektarach, ktoś z forumowiczów albo jego dzieciaków napewno posiada to bylibyśmy wdzięczni za zabranie 8) ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego gorąco namawiam panie aby przyjechały i się nie wstydziły bo chodzi o kilka uwag a potem szkolenie nawyków. Zapewniam ze po takim jednym dniu z nami bardzo dużo można się nauczyć. A i chłopaki są bardzo taktowne i fajnie wiedzę przekazują.

 

Absolutnie potwierdzam. Dla Pań chłopaki mają fajne szkolenia, które rzeczywiście dużo dają jeśli chodzi o technikę jazdy. Także polecam, dla żon, kochanek, córek, a może i matek. :mrgreen: Warto. :!:

 

Szykuje Wam się fajny letni dzień na pojeżdżawkę, no i niezła lista obecności. :wink: Zazdroszczę. Niestety z uwagi na względy rodzinne nie będę mógł przyjechać. :cry: Buuuu...... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

pytanie czy ktoś z wybierających się w sobotę nie będzie jechał z okolic Częstochowy (może przez Częstochowę)? bardzo bym chciał się zjawić, ale na tą chwile nie mam opon do upalania. Są do odbioru z okolic Częstochowy. Kuriera wykluczam, bo cena za transport oscyluje w cenie opon...

z góry dzięki za ewentualna pomoc...

 

Grzesiek

 

 

Panowie (Panie oczywiście też) ponawiam prośbę/pytanie. Pojeżdżawka już jutro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to rower dla charliego na dach zapakowany, dziesiątki słupków też. jedziemy :!:

Próby będą wyznaczone oponami.

 

serwis do zmiany kół i pomocy technicznej bedzie do dyspozycji od 9 rano :idea:

kawa z expresu (poważnie) będzie od 9 rano 8)

 

Gryll będzie obsługiwać piękna modelka (poważnie) od 12 w południe :twisted:

 

Przypominam że jeśli macie kaski to weźcie. Dla osób chcących brać udział w próbie leśnej (alternatywnej) kaski obowiązkowe :idea::idea::idea:

Dla osób które będą na trasie szkoleniowej, technicznej, kaski nie obowiązkowe.

 

Do zobaczenia. W razie pytań można dzwonić do mnie. 509 123400

 

Vert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...