Skocz do zawartości

15 sierpnia (święto) - TOR "KIELCE"


Pancin

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam w środę, 15go sierpnia (dzień wolny od pracy) na tor KIELCE w Miedzianej Górze.

Startujemy ok 9.30 i jeździmy do bólu. Podobnie jak w maju po części treningowej zrobimy kilka przejazdów z pomiarem czasu. W międzyczasie oczywiście zrobimy małe grlillowanie.

 

Wpisowe - 250PLNów

 

W trosce o własne głowy i mój spokój zalecam zabranie kasków (wymagane w przypadku aut oklatkowanych)!

 

W razie jakichś wątpliwości -> Priv. Proszę o wpisywanie się na listę poniżej (nick, samochód). Lista pojawi się też na innym forum i będzie w miarę na bieżąco aktualizowana.

 

Kolejna osoba, która się dopisuje jest proszona o kopiowanie listy z ostatniego posta, żeby zachować wszystkich zapisanych wcześniej.

 

LISTA:

1.

2.

3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 160
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fitnesa trzeba wykreślić z listy :twisted: nie będzie w stanie jeszcze prowadzić auta po moim weselu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

dając ciała z jednym :oops: w innym trzeba zrobić profi :!: i,więc stan będzie stabilny mam nadzieje,ide spać.

 

 

ja mam na myśli tylko dobrą zabawę :) pamiętaj, że profesjonalizm obowiązuje Cię tylko pierwszego dnia do rana a potem już hulaj dusza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuszący temat :twisted:

Wpisuj sie bo EVO nas biją aż przykro patrzeć :evil:

Carlos też ostatnio dostał lanie...mówiłem mu żeby dywaniki powyciągał ale olał temat no i dostał.... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...