Skocz do zawartości

STI MY04 płynie???


sasiadek_bb

Rekomendowane odpowiedzi

Więc to jest tak:

 

w tym łupie jest zdrowy zawias chyba jakieś KW czy cuś, ustawiona zbieżność, RE070 z ciśnieniem 2,2 bar przód i tył ale...

ale jak się tym czymś jedzie to na reakcja na ruchy kierownicą nie jest bezpośrednia. Przykładowo przy prędkościach rzędu 60-90 km/h przekrecenie kierownicy o 30 stopni w obie storny skutkuje jakby opóźnioną reakcją samochodu. nie jedzie jak po sznurku. Mam porównanie w innymi swoimi samochodami w tym również subaru i coś tu nie jest halo lub nawet jest nie halo. Jest jakby opóźnienie w reakcji przodu. Właściwie skręt o 45 stopni daje byle jaką reakcję samochodu... Cieżki temat ale może ktos kiedyś ogarniał. Może jakieś drążki lub łączniki? Hilfe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile nie masz problemów z układem kierowniczym ( najszybciej do głowy przychodzi maglownica ) to takie objawy mogą występować przy niektórych rodzajach opon.

Kiedyś czytałem o zimówkach Continental Conti WinterContact TS810, sporo ludzi opisywało takie objawy na tej gumie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przekładni są dwie gumy, które lubią się zużywać. Większy luz na przekładni daje nam efekt bardzo podobny do Twojego.

Mechanik może to bez kłopotu sprawdzić. U mnie po zmianie na Power Flex'y wszystko wróciło do normy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przekładni są dwie gumy, które lubią się zużywać. Większy luz na przekładni daje nam efekt bardzo podobny do Twojego.

Mechanik może to bez kłopotu sprawdzić. U mnie po zmianie na Power Flex'y wszystko wróciło do normy.

 

O których gumach mówisz ? Chodzi o osłony gumowe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za hinty jutro popatrzy na to mechanik od dołu. Jeszcze raz sprawdzę zbieżnośc aby mieć 100% pewności ze przy tym zawiasie sie nic nie poprzestawiało...

Będe monitować!

 

 

najlepiej lekko podnieść od dołu przekładnię ( wystarczy ręką ) i sprawdzić jej luzy. U mnie przy 70k km przebiegu były dość spore.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...