Jump to content

turbo timer hks

stannn
 Share

Recommended Posts

Witajcie dostałem w prezencie turbo timer hks wygląda mi on na ta podróbkę z allegro type-0, ale postanowiłem go założyć.

lecz na drodze do podłączenia pojawiło się troszkę pytań a mianowicie:

widziałem tutoriale na allegro i oni mieli tam fajne przejściówki ze stacyjki z 4 pinów na 3(ten moduł od timera) i potem znów na 4 wiec łatwy i przyjemny montaż bez lutownicy.... czy widzieliście gdzieś takie przejściówki, szczerze wolał bym tak to zamocować niż lutować i niszczyć oryginalną wiązkę..

• 2 weeks later...
tak jak kolega wyżej napisał smiga aż miło i raczej wiecej nie potrzeba ;)

No to super :D

A gdzie upchnąłeś centralkę od tego TT. Dzisiaj rozmontowałem kawałek tunelu środkowego, coby wybadać teren, ale tak nie do końca mam pomysł gdzie to ustrojstwo upchnąć :?

ja mam Dual Turbo Timer DCII z Blitza...

mam 2 czasy do 10 minut

wskaźnik boost

boost warn

boost peak

stoper

bardzo przydatne urzadzenie....

odpalam rano zimny, ustawiam 10 minut wychodze i zamykam auto, wracam i auto jest ciepłe bez ryzyka ze ktos nim odjedzie:)

ja mam Dual Turbo Timer DCII z Blitza...

mam 2 czasy do 10 minut

wskaźnik boost

boost warn

boost peak

stoper

bardzo przydatne urzadzenie....

odpalam rano zimny, ustawiam 10 minut wychodze i zamykam auto, wracam i auto jest ciepłe bez ryzyka ze ktos nim odjedzie:)

Wszystko fajnie z tym odpalaniem i nagrzewaniem samochodu :P pod warunkiem ze mieszkasz w domu jednorodzinnym (blizniaku/szeregowcu/etc) i auto masz na wyciagniecie reki. Ja niestety mieszkam w bloku i takie wyjscie na 10 min mi sie nie oplaca :roll:

Niebo, a nie pamiętasz może jak długi jest kabel zasilający, tzn idący od stacyjki do centralki?

-- 30 lip 2012, o 21:51 --

hmmm, pytanie za 100 pktow... szary do hamulca, czarny to masa. A do czego jest brazowy kabelek?