Skocz do zawartości

Największy przebieg Subaru na Forum


valdiiaga

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe ilu użytkowników diesla Subaru może pochwalić się takim przebiegiem ;)  ?

Ciekawe ilu użytkowników diesla Subaru może pochwalić się takim przebiegiem ;)  ?

Nikt się nie odzywa, więc pewnie niewielu :(

SBD są na rynku od 2008,są takie z przebiegiem ponad 200 tys.

Ponoć są z większymi przebiegami,ale właścicieli nie ma na Forum.A.Koper wspominał o 2 sztukach bodaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nie źle 2 szt sbd odbiły do 200 kkm. Ja nie znam ani jednego. Natomiast 2.5xt z 200 kkm znam przynajmniej swojego i to na LPG i po mapie

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

 

Z ciekawości miałeś jakieś poważniejsze awarie po drodze (upg, tłoki)? Diesle chyba też powinny już spokojnie przekraczać 200tys. Nie wierze że we wszystkich padł silnik i poszły na złom, część na pewno została naprawiona, a zdecydowana większość jeździ bez awarii - tak sądzę. Mieszkam w Trójmieście, tutaj Subaru jeździ zatrzęsienie, jakieś 70-80% to Diesle, świnek brak, nikt nie odmachuje. W Zdanowiczu i OESie też jakoś na parkingach serwisowych diesli nie widzę szczególnie wiele - mój wniosek: jeżdżą i nabijają kilometry anonimowo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

SBD są na rynku od 2008,są takie z przebiegiem ponad 200 tys. Ponoć są z większymi przebiegami,ale właścicieli nie ma na Forum.A.Koper wspominał o 2 sztukach bodaj.

 

 

No to nie źle 2 szt sbd odbiły do 200 kkm. Ja nie znam ani jednego.

Nie uważasz,że "trochę" przekręciłeś? 

Mógłbym stwierdzić,że 2,5T 200 tys. nie zrobi bez UPG,bo ja nie znam ani jednego przypadku. :P

Jeśli czegoś nie widzieliśmy czy nie znamy,to możemy stwierdzić,że nie istnieje?! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

SBD są na rynku od 2008,są takie z przebiegiem ponad 200 tys. Ponoć są z większymi przebiegami,ale właścicieli nie ma na Forum.A.Koper wspominał o 2 sztukach bodaj.

No to nie źle 2 szt sbd odbiły do 200 kkm. Ja nie znam ani jednego.

Nie uważasz,że "trochę" przekręciłeś?

Mógłbym stwierdzić,że 2,5T 200 tys. nie zrobi bez UPG,bo ja nie znam ani jednego przypadku. :P

Jeśli czegoś nie widzieliśmy czy nie znamy,to możemy stwierdzić,że nie istnieje?! ;)

Oj tam niech będzie ze sbd jest nie do zajechania i trzyma cenę jak ta lala.

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe ilu użytkowników diesla Subaru może pochwalić się takim przebiegiem ;)  ?

Ciekawe ilu użytkowników diesla Subaru może pochwalić się takim przebiegiem ;)  ?

Nikt się nie odzywa, więc pewnie niewielu :(

SBD są na rynku od 2008,są takie z przebiegiem ponad 200 tys.

Ponoć są z większymi przebiegami,ale właścicieli nie ma na Forum.A.Koper wspominał o 2 sztukach bodaj.

 

 

Mojemu SBD właśnie stuknęły 3 lata i 130 000 km. Zgłoszę się za 2 lata, będzie miał wtedy ponad 200 000 (pełna wiary, że dojedzie do tej liczby bez problemów: ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....to znaczy,ze wiecej w Kosciele,a mniej w domku?????;-)

rekord mojego auta,to 15 kkm w 10 miesiecy,ale to pierwszy wlasciciel tyle zrobil....a ja,10 kkm przez 2 lata :-))))

a moze zalozymy watek,rekordowy roczny przebieg  ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poznanianka, przebieg w stosunku do wieku słuszny ;)

Bo samochód jest do jeżdzenia  ;)

 

Racja ;)

.....to znaczy,ze wiecej w Kosciele,a mniej w domku?????;-)

rekord mojego auta,to 15 kkm w 10 miesiecy,ale to pierwszy wlasciciel tyle zrobil....a ja,10 kkm przez 2 lata :-))))

a moze zalozymy watek,rekordowy roczny przebieg  ?????

Do kościoła śmigam samochodem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

SBD są na rynku od 2008,są takie z przebiegiem ponad 200 tys. Ponoć są z większymi przebiegami,ale właścicieli nie ma na Forum.A.Koper wspominał o 2 sztukach bodaj.

No to nie źle 2 szt sbd odbiły do 200 kkm. Ja nie znam ani jednego.

Nie uważasz,że "trochę" przekręciłeś?

Mógłbym stwierdzić,że 2,5T 200 tys. nie zrobi bez UPG,bo ja nie znam ani jednego przypadku. :P

Jeśli czegoś nie widzieliśmy czy nie znamy,to możemy stwierdzić,że nie istnieje?! ;)

Cybel moj 2,5xt ma 220tys i jak narazie nie zapowiada sie na upg :D a zima dostaje baty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe ilu użytkowników diesla Subaru może pochwalić się takim przebiegiem   ?

 

moja Impreza -  diesel ma 202 tys. km.

 

Przebieg słuszny,gratki i oby jeździł dalej. ;)

Ale cytować trzeba dokładniej.Przypisałeś mi nie moje słowa. :P

 

Ok .... ale serio... diesel z większym?

Czy jest diesel z większym przebiegiem?

Są,są.Tylko właściciele się nie chwalą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...