Skocz do zawartości

Największy przebieg Subaru na Forum


valdiiaga

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Ktoś ma na zegarach trójkę z przodu? :)

Nie największy ale...

 

20121022311.jpg

...a sredniaq nabija dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma ~235kkm jakoś niestety poprzednik w 1.5roku tak jej dowalił tak, że po rewelacjach z MTSu moja decyzja na pełną rewizję silnika jak się później okazało była jedyną sensowną, a chciałem ją lekko poprawić i ciągnąć do 300kkm. Tak skończy się praktycznie nowym silnikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ma ~235kkm jakoś niestety poprzednik w 1.5roku tak jej dowalił tak, że po rewelacjach z MTSu moja decyzja na pełną rewizję silnika jak się później okazało była jedyną sensowną, a chciałem ją lekko poprawić i ciągnąć do 300kkm. Tak skończy się praktycznie nowym silnikiem.

A jaki silnik masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombi GT z 1998 (szwajcarska wersja collection 211/290Nm) silnik EJ20 numerek z blaszki to EJ20GNW6NA i mimo tego G nie łudzę się że to EJ20G :D, a przeżyła ~180kkm Szwajcarii i ~50kkm ostrzejszego użytkowania przez osobą, która ją przyciągnęła, a w jakoś 1500km poszła prawie do piachu... nieźle nie ? ja zrobiłem nią 900km jakoś zanim trafiła do warsztatu pod fachowe oko.

Edytowane przez Corax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ostatnie tankowanie przy 445147km.

 Szacun B)  Kąąąąbi ma u Ciebie dożywocie ?

 

 

Buda dogorywa, nie ma zmiłuj.

 

Ajszszsz... szkoda :(   Cóż, jeśli do reanimacji się nie nadaje, pozostaje możliwie zwiększyć cyferkę na blacie, a na koniec zrobić foto i oprawić w ramki B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalutku do przodu, na razie 1.5 zbiornika jakoś zrobiłem. Będzie z 700km może.

 

Sent with Tapatalk

 

Ktoś ma na zegarach trójkę z przodu? :)

Nie największy ale...

 

20121022311.jpg

...a sredniaq nabija dalej ;)

Sent with Tapatalk

Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek 1998 2.0 NA 122km na gazie od nowości . Pierwsza gazownia to holenderska półsekwencja, druga to BRC Sequent (POLECAM !!!) .

Kupione przy ok 280 tyś (3lata wczesniej kupione u handlarza w Koszalinie więc nie wiadomo czy na pewno tyle miało) na ta chwilę 364 tysiące i gna przed siebie tak samo jak 80 tysięcy wcześniej. Mogę chyba śmiało powiedzieć że silniki 122KM są jedną z najlepszych jednostek do gazu :).

 

Na razie 364tyś ... zobaczymy co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...