Skocz do zawartości

Największy przebieg Subaru na Forum


valdiiaga

Rekomendowane odpowiedzi

W każdym razie szacun za przebieg 8) Ja onegdaj sprzedałem swoją Imprezę 1.6 z przebiegiem ok. 305 kkm. Na gazie od nowości. Teraz - jakieś 3 lata później - auto stoi w komisie z przebiegiem 190 kkm :roll:

 

O, ka...., możesz powiedzieć w którym komisie zafundowali mu drugie życie ? :shock:

 

 

Auto obecnie stoi w komisie w Zamościu, dłuuugo już bo to bieda-spec FWD :)http://otomoto.pl/subaru-impreza-lpg-zarejestrowany-C23823400.html nie mam 100% pewności czy to akurat Panowie z tego komisu "odmłodzili" Imprezkę, bo mógł to zrobić ktoś wcześniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie szacun za przebieg 8) Ja onegdaj sprzedałem swoją Imprezę 1.6 z przebiegiem ok. 305 kkm. Na gazie od nowości. Teraz - jakieś 3 lata później - auto stoi w komisie z przebiegiem 190 kkm :roll:

 

O, ka...., możesz powiedzieć w którym komisie zafundowali mu drugie życie ? :shock:

 

 

Auto obecnie stoi w komisie w Zamościu, dłuuugo już bo to bieda-spec FWD :)http://otomoto.pl/subaru-impreza-lpg-zarejestrowany-C23823400.html nie mam 100% pewności czy to akurat Panowie z tego komisu "odmłodzili" Imprezkę, bo mógł to zrobić ktoś wcześniej :wink:

 

Pewnie ktoś jeszcze kupi bo dobrze wygląda, będzie zadowolony, a za dwa lata znowu 190 kkm :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

234tyś km wrx. 20tyś po mapie. Przed mapą 238ps na hamowni (założony przelot) . Jak to powiedział naczelny chirurg mts dzierżoniów "silnik trzyma fabryczne parametry"

 

awaryjnie leży zestaw reanimacyjny spec c. Biję się z myślami czy jeździć dalej czy może robić profilaktycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jpol, z tego co pisał okonskik69 auto ma 190 kkm, widział na żywca :?

 

Yyyy... nie widziałem na żywca :roll: Ale stoi jak wół w ogłoszeniu 199000 :wink: Chyba że są na tyle bezczelni że przy oględzinach na żywo powiedzą "aaa źle się wstawiło na otomoto", a licznik jest ok... Tego niestety nie wiem :? Chyba jutro zadzwonię i zapytam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...