Jump to content

Największy przebieg Subaru na Forum

Recommended Posts

• Replies 531
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

W końcu jest Wysłane z mojego BL12000 PRO przy użyciu Tapatalka

Witajcie... Już dawno nie pisałem bo jestem zajęty jazda subarakiem ..teraz mam 478 tkm. Wysłane z mojego BL12000 PRO przy użyciu Tapatalka

350000 dzisiaj    

Posted Images

W dniu 16.02.2020 o 22:31, Dzixd napisał:
W dniu 16.02.2020 o 22:01, pablonas napisał:

@Wełniaczbędzie miał lada dzień okrągłą liczbę w swoim (a kiedyś moim ;) ) GT`95

w żabie?

czyli żaba została wtedy uratowana? Pamietam temat sprzedażowy, co za wspaniałe wieści! :applause:

@Matizto nie ta Żaba. Żółta - nie wiem co się z nią dzieje. Chyba jeszcze jeździ. Jakiś czas temu była katowana w rallysprintach na dolnym śląsku więc tak źle z nią nie było :)
Wełniacz jeździ drugą Żabą - nadal zieloną (no w przeważającej większości ale to już wina Wełniacza :P ). I ta ostatnio 500k przekroczyła :)

15 godzin temu, pablonas napisał:

@Matizto nie ta Żaba. Żółta - nie wiem co się z nią dzieje. Chyba jeszcze jeździ. Jakiś czas temu była katowana w rallysprintach na dolnym śląsku więc tak źle z nią nie było :)
Wełniacz jeździ drugą Żabą - nadal zieloną (no w przeważającej większości ale to już wina Wełniacza :P ). I ta ostatnio 500k przekroczyła :)

no ja miałem na myśli żółtą.

Niewiarygodne że jeszcze gdzieś się pokazuje. :mrgreen:

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

To po zmianie na letnie do Dębica Frigo HP 2 wysokich temperatur i prędkości nie lubi :/  Ale 25l gietek zrobił 505.000km :) z czego ok 300.000km na LPG :)

• 2 weeks later...

Wrzuć foty - najlepiej całego z wnętrzem bo ciekaw jestem jak wygląda z takim przebiegiem i jaki jest stopień zużycia elementów:-)

W dniu 29.03.2020 o 22:30, Wełniacz napisał:

To po zmianie na letnie do Dębica Frigo HP 2 wysokich temperatur i prędkości nie lubi :/  Ale 25l gietek zrobił 505.000km :) z czego ok 300.000km na LPG :)

Auto służy jako wół roboczy wozi deski i latawce i piach na kitesurfing, narty na stoki zimą i rower, lata bokami wszędzie gdzie się da :) wnętrze zostało zapylone lata temu na Wartowicach wyschnietym jeziorze koło Bolesławca... ale jeździ nadal. Rdza jest w mocnym stadium zaawansowania.. podeślę fotki ale mechanicznie auto śmiga i będzie śmigać ze mną dożywotnio :) 

W dniu 29.03.2020 o 22:06, kriskristoffers napisał:

Czekamy na fotkę zrobioną przy 200km/h :biglol:

Prawie. :biglol:

Od tej chwili 280tys na liczniku

20200413_133531.jpg

W dniu 29.03.2020 o 22:06, kriskristoffers napisał:

Czekamy na fotkę zrobioną przy 200km/h :biglol:

Dyrekcja wklejala w temacie E-Boxer:) 

• Haha 1

Ech... Wczoraj jechałem odebrać tort na urodziny córki i już w drodze powrotnej zauważyłem, że przegapiłem 222.222 na liczniku. No nic, jeszcze tylko 110kkm i będzie kolejna szansa.

• Confused 1