Skocz do zawartości

Największy przebieg Subaru na Forum


valdiiaga

Rekomendowane odpowiedzi

emdzejj, a masz cos grzebane czy mapowane?

 

 

Auto ma zrobiony przelot, z tym, że nie wiem ile zrobione km po modyfikacji, auto jest z Poznania, więc raczej M A P T E K.

Będzie czas i wolne środki to trzeba będzie auto shamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe czemu w ogloszeniu maja napisane 199000 km przebiegu.
Mus dzwonić :P co dziś niniejszym uczynię :wink:

 

Dzwoniłem :

 

Pytam czy można potwierdzić przebieg bo kolega oglądał ale coś mu się nie zgadza jak zobaczył ogłoszenie itd.. :wink: Pan pyta : "A ile jest w ogłoszeniu?" Mówię "199kkm". Pan : "Tam jest coś dwieście parę..." . Ja "Ale czy mógłby Pan podejść i potwierdzić na 100%". Pan mógł. Podchodzi , zagląda, po czym stwierdza "No jest trochę więcej". Pytam "Ile". "Yyy...330kkm" I w tym momencie podziękowałem Panu za podjęty wysiłek i pożegnałem się :wink:

 

Plus : raczej nikt jednak nie majstrował przy przebiegu;

Minus : ziomki z komisu nie przykładają większej wagi do informowania klienta o faktycznym stanie licznika, albo celowo wstawiają mniejszy przebieg licząc że komuś 199kkm a 330kkm nie zrobi różnicy :wink:

Minus : ziomki z komisu pewnie odpowiadają tylko na specyfikę polskiego rynku :roll: chociaż 330kkm w kilkunastoletnim aucie nie jest niczym dziwnym, większość potencjalnych klientów pewnie skutecznie odstrasza, mimo że to auto jest prawdopodobnie jeszcze w niezłej kondycji;

 

 

P.S. Przy okazji gratuluję tym którym się udało odczytać przebieg z tej fotki - albo znacie jakieś tricki albo potrzebuję okularów :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Przy okazji gratuluję tym którym się udało odczytać przebieg z tej fotki - albo znacie jakieś tricki albo potrzebuję okularów :twisted:

 

Dziękuję :mrgreen:

 

Ja zapisałam zdjęcie na dysku i powiększyłam... taka sztuczka :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Yyy...330kkm" I w tym momencie podziękowałem Panu za podjęty wysiłek i pożegnałem się :wink:

To już będą mieli motywację, żeby coś przy nim zrobić. :twisted:

 

 

W zasadzie zdjęcie nie wymagało zapisania na dysku, żeby je powiększyć. Ctrl+Scroll w przeglądarce wystarcza. :mrgreen:

Choć, prawdę mówiąc, po powiększaniu nieco bardziej zaawansowanymi algorytmami, miałem coraz większe wrażenie, ze liczba zaczyna się od jedynki a nie trójki. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Przy okazji gratuluję tym którym się udało odczytać przebieg z tej fotki - albo znacie jakieś tricki albo potrzebuję okularów :twisted:

 

Dziękuję :mrgreen:

 

Ja zapisałam zdjęcie na dysku i powiększyłam... taka sztuczka :mrgreen: :wink:

 

A mówiłaś, że masz duże denka w okularach :( :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie zdjęcie nie wymagało zapisania na dysku, żeby je powiększyć. Ctrl+Scroll w przeglądarce wystarcza. :mrgreen:

 

Dzięki za przypomnienie :wink:

 

A mówiłaś, że masz duże denka w okularach :( :roll:

 

Bo mam... ale z wiekiem robią się coraz cieńsze :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dbacie o silniki ze wam tak dlugo chodza? Jakim olejem zalewacie jakie inne plyny ustrojowe itp. Kazdy ten czynnik sklada sie na zywotnosc silnika wiec jestem ciekaw jakie patenty maja Ci ktorzy przebrusili najwiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dbacie o silniki ze wam tak dlugo chodza? Jakim olejem zalewacie jakie inne plyny ustrojowe itp. Kazdy ten czynnik sklada sie na zywotnosc silnika wiec jestem ciekaw jakie patenty maja Ci ktorzy przebrusili najwiecej.

 

u siebie musisz wymontować turbinę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto może nie forumowe ale wystawione do sprzedaży więc raczej mniejszego przebiegu niż deklarowany nie ma 8) :

 

http://www.autotrack.nl/tweedehands/subaru/forester/8947438

 

W skrócie ogłoszenie : "tak tak, dobrze widzicie przebieg 463.725 km, auto od pierwszego właściciela, bezproblemowe, czeka żeby połykać kolejne kilometry " :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto może nie forumowe ale wystawione do sprzedaży więc raczej mniejszego przebiegu niż deklarowany nie ma 8) :

 

http://www.autotrack.nl/tweedehands/subaru/forester/8947438

 

W skrócie ogłoszenie : "tak tak, dobrze widzicie przebieg 463.725 km, auto od pierwszego właściciela, bezproblemowe, czeka żeby połykać kolejne kilometry " :wink:

 

Jakoś można 8) Czasem jak czytam ogłoszenia np Mobile.de , tam większość 10 letnich aut ma grubo ponad 300 kkm. W Polsce te auta dostają drugą młodość, około 190 kkm i dalej klient zadowolony 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...