Skocz do zawartości

Największy przebieg Subaru na Forum


valdiiaga

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
21 minut temu, Rafaelo napisał:

Cały czas rośnie. Uprzedzając stwierdzenie ja kierowałem a zdjęcie robił kto inny emoji4.png
Pozdrawiam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Piekny wynik ;) 

Pogratulowac :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 17.07.2018 o 12:22, Rafaelo napisał:

421d57b6f563820d1e7defa449886ee4.jpg taki stan był 1 lipca


a3b2ce113357333e7d2951bfdb3916f3.jpg taki stan był w niedziele wiec przebieg rośnie całkiem szybko emoji6.png


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

1445 km a wskaźnik paliwa ledwo opadł, chyba mamy rekord spalania :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, ja nie wiem czy to ten temat, czy  podobny, czy to było na kresce, ale pamiętam że ktoś miał Legacy dziadka albo nawet Turbodziadka z przebiegiem ponad 400 000

Tylko ze to było ze 2-3 lata temu :o

Pamietacie może czyje to było i czy dalej jeździ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak dla przykładu podam porównanie zegarka na rękę: o automatycznym naciągu (często dzieło sztuki czy mechaniki precyzyjnej o mało co) za często bardzo duże pieniądze, albo śpieszy się, albo późni, wrażliwy na wstrząsy(najczęściej),odłożony na półkę zatrzymuje się... tak jest już wyobrażenie w głowie? No jest jakieś tam.. Na przeciwnym biegunie jest np. Casio G-shock (najtańszy, za 300zyla): dokładniejszy, wytrzymalszy, pasuje do wszystkiego, praktycznie nie do zajechania a do tego ma dobrą cenę. Czemu ludzie nadal kupują automaty? (Pomijam kolekcjonerów i tych co chcą pokazać że ich stać). Dlaczego wszyscy nie nosimy G-shocków? 

...dlaczego wszyscy nie jeździmy Skodami? (Fabiami)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój silnik umarł .... na Plejadach w boju !

Prawdopodobnie w tunelu, gdzie było zalecenie strzelać z wydechu. No i się zapominałem, o przestrodze Marka z MTS-u żeby nie kręcić powyżej 2000 obrotów,.... zapominałem ...

Chwila zapomnienia i panewki umarły przy 305000 km w WRX-sie 2001 ...

 

Teraz szukam coś do przeszczepu. Bo przy przebiegach 8000 km rocznie i ściganiu się raz do roku na Plejadach nie ma sensu na zakuwanie itp...

 

Mam dobrą ofertę z podwarszawskiej firmy  z Zielonki  http://www.czesci-subaru.pl/

 

Ktoś zna ?

Edytowane przez Intakwrx
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2018 o 13:34, radekk napisał:

Phi, i czym tu się chwalić. Byle Skoda Fabii robi kilkukrotnie większe przebiegi :P

 

https://moto.wp.pl/ta-fabia-przejechala-juz-ponad-milion-dwiescie-tysiecy-kilometrow-6068401449448065a

Cytat


przez ponad 10 lat (...), 9 akumulatorów,

????

 

Gdyby mój silnik miał 35koni z litra kręcił się do 5 tyś oborotów i leciał głównie po trasach to też by tyle przejeździł.... Ale ma 100km z litra, zasuwa jak szalony i lubi obroty...

41 minut temu, Intakwrx napisał:

Mam dobrą ofertę z podwarszawskiej firmy  z Zielonki  http://www.czesci-subaru.pl/

 

Kupowałem tam skrzynie. Auta wraki z angli, powypadkowe itp. Rozkładane na części. Poza tym że części raczej droższe jak tańsze to jest ok, nie ma problemów z gwarancją, można przyjechać i się dogadać. Potarguj się bo zwykle da się trochę zejść z ceny.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2018 o 18:03, Michał Guz napisał:

Kupowałem tam skrzynie. Auta wraki z angli, powypadkowe itp. Rozkładane na części. Poza tym że części raczej droższe jak tańsze to jest ok, nie ma problemów z gwarancją, można przyjechać i się dogadać. Potarguj się bo zwykle da się trochę zejść z ceny. 

 

Dzięki, cenne Info !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.07.2018 o 18:22, Intakwrx napisał:

Mój silnik umarł .... na Plejadach w boju ! (...) panewki umarły przy 305000 km w WRX-sie 2001

 

zacny wynik!

marzenie kazdego samuraja - polec na placu boju z mieczem w reku :ph34r::)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, eddie_gt4 napisał:

 

zacny wynik!

marzenie kazdego samuraja - polec na placu boju z mieczem w reku :ph34r::)

 

Biorąc pod uwagę ilość imprez jaką to auto przejechało oraz dawne rekordy przejazdu na kilku trasach, nie wspominając o tym co w kompie to przebieg 305tys. pokazuje że te silniki są naprawdę spoko, nawet jeżeli są ostro ale z głową traktowane. :thumbup:

 

 

@Intakwrx, ze starego motoru zrób sobie stolik na pamiątkę, swój z BMW zostawiam i wstawiam do pokoju na stojaku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
 
Biorąc pod uwagę ilość imprez jaką to auto przejechało oraz dawne rekordy przejazdu na kilku trasach, nie wspominając o tym co w kompie to przebieg 305tys. pokazuje że te silniki są naprawdę spoko, nawet jeżeli są ostro ale z głową traktowane. :thumbup:
 
 
[mention=290]Intakwrx[/mention], ze starego motoru zrób sobie stolik na pamiątkę, swój z BMW zostawiam i wstawiam do pokoju na stojaku


Takie pamiątki są najlepsze :) Ja tłoki z mojej Hondy tez zostawiłem na pamiątkę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...