Skocz do zawartości

Największy przebieg Subaru na Forum


valdiiaga

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ciekawostka - nie forumowa co prawda - na chodzie i na sprzedaż za równowartość ok. 2000PLN - Impreza 115KM z 1997r o przebiegu:

 

post-486-0-05515200-1405847558_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Mój Forek 2009 rok, 130 kkm, od 50kkm po czipie na 180 km i 406 nM, jeździ jak złoto  :)

 

Miło poczytać, że powinien jeszcze ze 100 kkm wytrzymać, chociaż co to za przebiegi.....

 

Swoje poprzednie auto (Daewoo Leganza) sprzedałem przy przebiegu 250kkm i zarówno przy silniku jak i skrzyni nic nie było robione, a ponad 220 kkm ze swojego przebiegu jeżdziło na gazie, gościu który po mnie kupił robił głowicę przy 340 kkm i śmiga dalej ma teraz ok 420 kkm (tak Daewoo Leganza), więc przebiegi naszych Subaru bez awarii są ....... śmieszne ??? (a wtedy nie było Motuli, Millersów i Amsoil  :biglol:, sprzęgło w Leganzie spokojnie wytrzymało 210 kkm i kosztowało 360 zł za zestaw!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

11000 mil w OBKu :)

W sensie, że chciałem zasygnalizować - zanim po dwóch latach zrobi się 100000 mil :D

Edytowane przez Fala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forek 2006 2.0 NA - 271 k przebiegu. Od początku na gazie. Wszystko gra i buczy , oleju nic nie bierze :]

W takim razie może napisz tu kilka słów, bo chłopaki tylko czekają na spowiedź kogoś, kto ma taki przebieg na LPG :): http://www.forum.subaru.pl/index.php?/topic/68228-lpg-w-subaru/page-237#entry2151721

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...