Skocz do zawartości

Niby Lotos wspiera Subaru, a serwisy wybierają Castrol


Bigi

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego w tą historię z Castrolem to Ci akurat tutaj nikt nie uwierzy.

 

FHI leje Lotosa ? Ha ha od kiedy ? I kto Ci te bajki nawciskał ? Z tego co powszechnie wiadomo to nasz rodzimy i lokalny dystrybutor czyli SIP REKOMENDUJE Lotos'a, a nie FHI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem komu i do czego ma prowadzić owa anonimowa dyskusja. Patrząc na posty Mr Biggiego i ich meritum, nie sposób nie odczuć atmosfery siana fermentu.

 

KOCAR oferuję do wyboru parę markowych produktów olejowych Lotos... itd , klient ma wybór.

 

Czy chcesz 1 l czy 100l Lotosa na wynos czy na miejscu wlejemy gdziekolwiek Szanowy klient Sobie zażyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeżeli tak to w Dzirżoniowie nigdy nikt mi nie wlał, a nawet nie zaproponował wlanie castrola, a bywam tam dość często i chyba nie słyszałem o takim przypadku...

True. Castrol nie był proponowany. Do GT-ka szedł Motul i Millers, a teraz do Forka Lotos 10W50 i jakoś nie narzekam.

Ale fakt, włożenie kija w mrowisko i pokręcenie nim powoduje, że... robi się niezły ruch w interesie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Dzierżoniowie - działa oprócz MTS jeszcze 2 serwisy firmowane przez SIP.

Dla pełnej jasności powinno było zapewne być :

..."firmowane" przez SIP :mrgreen:

 

Pozdrowienia

słuszna uwaga i moje przeoczenie - tam miał być właśnie cudzysłów, który gdzies w edycji zniknął :( - bo to takie właśnie "serwisy subaru"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...