Jump to content

Niby Lotos wspiera Subaru, a serwisy wybierają Castrol

Bigi
 Share

Recommended Posts

Pewnie każdy użytkownik Subaru wie, że Lotos wyposaża samochody Fuji Heavy Industries w oleje (przynajmniej tak reklamują to w Polsce). Śmieszna jest hipokryzja serwisów (zwiedziłem 4: Poznań, Bydgoszcz, Dzierżoniów i Katowice) które stosują tylko Castrol dyskredytując Lotos. SIP milczy. Rychły koniec hipokrytów?

Wrocław też . We wtorek miałem przegląd po 45000 i zalali Castrola .

stosują tylko Castrol dyskredytując Lotos

trzeba było poprosić o LOTOS :idea:

SIP milczy

SIP nie milczy, SIP czuwa :wink:

Rychły koniec hipokrytów?

czyli niby kogo :?: :roll:

tudzież, ostatnio dowiedziałem się , że hipokryzja jako "zjawisko" w świadku politycznym jest postrzegana jako pozytyw :mrgreen:

Podejrzewam, że mają jeszcze jakiś duży zapas i starają się wylać do końca przed zmianą.

zrobiliby zapasy na rok czy 2 lata? :shock: nie sprawdzałem dokładnie, ale to już pewnie sporo minęło odkąd lotos wszedl na reklamy SIP. Podejrzewam, że po prostu castrol jest tańszy i ma lepszą dystrybucję ...

Podpisane są długoterminowe umowy na dostawy Castrola, castrol ma b.dobry marketing i również wspiera dealerów, z takich umów ciężko się wycofać a poza tym dealerom się to również opłaca mimo iż sprzedaż odbywa się na kilku procentach.

Nie umniejszając to są b.dobre oleje - cena - no cóż cały ten sponsoring castrola też kosztuje.

Śmieszna jest hipokryzja serwisów (zwiedziłem 4: Poznań, Bydgoszcz, Dzierżoniów i Katowice) które stosują tylko Castrol dyskredytując Lotos.

Ciekawostka z tym "tylko", ja mam zalany w Dzierżoniowie Lotos... 8)

Prowokacja jakaś niezadowolonego klienta? 8)

Pewnie każdy użytkownik Subaru wie, że Lotos wyposaża samochody Fuji Heavy Industries w oleje (przynajmniej tak reklamują to w Polsce). Śmieszna jest hipokryzja serwisów (zwiedziłem 4: Poznań, Bydgoszcz, Dzierżoniów i Katowice) które stosują tylko Castrol dyskredytując Lotos. SIP milczy. Rychły koniec hipokrytów?

Szanowny Panie Bigi, proszę podac datę kiedy był Pan u mnie w serwisie i od kogo uzyskał Pan taką informację. :shock: Czekam na odpowiedz. :evil:

Śmieszna jest hipokryzja serwisów (zwiedziłem 4: Poznań, Bydgoszcz, Dzierżoniów i Katowice) które stosują tylko Castrol dyskredytując Lotos.

Ciekawostka z tym "tylko", ja mam zalany w Dzierżoniowie Lotos... 8)

nie inaczej.

Podobno ASO w Kartuzach też leje tylko Castrola :lol:

castrol ma b.dobry marketing i również wspiera dealerów

Marketing i "wsparcie" dealerów kosztuje, więc muszą szukać oszczędności w produkcji. A niskie koszty prod. = równie niska jakość.

Wszystkie 6 postów świeżynki Bigi to jedna wielka frustracja i prowokacja.

Lista usterek samochodu podana w jednym z postów jest wręcz niewiarygodna.

Ale nie tylko on mowil o takim przypadku. O ile mi wiadomo to jesli klient nie zglasza zastrzezen i swojego oleju to powinien lany byc lotos prawda?

No jeżeli tak to w Dzirżoniowie nigdy nikt mi nie wlał, a nawet nie zaproponował wlanie castrola, a bywam tam dość często i chyba nie słyszałem o takim przypadku...

Do mojego wynalasku Maras leje mi też lotosa :!:

Ogólnie to fajnie wpaść tak sobie na forum i wyrzygać się na serwisy... bo akurat z Dzierżoniowem to kolega wogóle nie trafił. Gdyby miał faktycznie takie problemy z samochodem to wystarczy pogadać z prawnikami i za chwilę jeździ samochodem nowym wolnym od wad.

Lista usterek samochodu podana w jednym z postów jest wręcz niewiarygodna.

jestem w stanie mu uwierzyć :roll: Z pustakiem przezyłem "pare" napraw gwarancyjnych :roll:

Jesteś idealnym klientem na evo , jak owoc :twisted: kupując Mitsu, pozbedziesz sie frustracji , dźwięk motoru już ci pasuje , psychika rowniez, więc nie rozumiem po co sie męczyć :?: sprzedaj to STI, kup w końcu evo i oddychaj świeżym powietrzem wreszcie :D:twisted::mrgreen:, będzie nam , a przede wszystkim Tobie ... Jakoś mniej duszno :roll:

Whoa! Czyli, że Lotos z Gdańska płynie do Tokio, czy Lotos wykupił jakiegoś lokalnego producenta i pędzi własną oliwę :?: Bigi, jeśli w to wierzysz to nie jesteś zbyt wiarygodny... :P

Pozdr.