Skocz do zawartości

Niby Lotos wspiera Subaru, a serwisy wybierają Castrol


Bigi

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie każdy użytkownik Subaru wie, że Lotos wyposaża samochody Fuji Heavy Industries w oleje (przynajmniej tak reklamują to w Polsce). Śmieszna jest hipokryzja serwisów (zwiedziłem 4: Poznań, Bydgoszcz, Dzierżoniów i Katowice) które stosują tylko Castrol dyskredytując Lotos. SIP milczy. Rychły koniec hipokrytów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stosują tylko Castrol dyskredytując Lotos

 

trzeba było poprosić o LOTOS :idea:

 

SIP milczy

 

 

SIP nie milczy, SIP czuwa :wink:

 

Rychły koniec hipokrytów?

 

czyli niby kogo :?: :roll:

 

tudzież, ostatnio dowiedziałem się , że hipokryzja jako "zjawisko" w świadku politycznym jest postrzegana jako pozytyw :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że mają jeszcze jakiś duży zapas i starają się wylać do końca przed zmianą.

 

zrobiliby zapasy na rok czy 2 lata? :shock: nie sprawdzałem dokładnie, ale to już pewnie sporo minęło odkąd lotos wszedl na reklamy SIP. Podejrzewam, że po prostu castrol jest tańszy i ma lepszą dystrybucję ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisane są długoterminowe umowy na dostawy Castrola, castrol ma b.dobry marketing i również wspiera dealerów, z takich umów ciężko się wycofać a poza tym dealerom się to również opłaca mimo iż sprzedaż odbywa się na kilku procentach.

Nie umniejszając to są b.dobre oleje - cena - no cóż cały ten sponsoring castrola też kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna jest hipokryzja serwisów (zwiedziłem 4: Poznań, Bydgoszcz, Dzierżoniów i Katowice) które stosują tylko Castrol dyskredytując Lotos.

 

Ciekawostka z tym "tylko", ja mam zalany w Dzierżoniowie Lotos... 8)

 

Prowokacja jakaś niezadowolonego klienta? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie każdy użytkownik Subaru wie, że Lotos wyposaża samochody Fuji Heavy Industries w oleje (przynajmniej tak reklamują to w Polsce). Śmieszna jest hipokryzja serwisów (zwiedziłem 4: Poznań, Bydgoszcz, Dzierżoniów i Katowice) które stosują tylko Castrol dyskredytując Lotos. SIP milczy. Rychły koniec hipokrytów?

 

Szanowny Panie Bigi, proszę podac datę kiedy był Pan u mnie w serwisie i od kogo uzyskał Pan taką informację. :shock: Czekam na odpowiedz. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszna jest hipokryzja serwisów (zwiedziłem 4: Poznań, Bydgoszcz, Dzierżoniów i Katowice) które stosują tylko Castrol dyskredytując Lotos.

 

Ciekawostka z tym "tylko", ja mam zalany w Dzierżoniowie Lotos... 8)

 

Prowokacja jakaś niezadowolonego klienta? 8)

 

 

nie inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie każdy użytkownik Subaru wie, że Lotos wyposaża samochody Fuji Heavy Industries w oleje (przynajmniej tak reklamują to w Polsce). Śmieszna jest hipokryzja serwisów (zwiedziłem 4: Poznań, Bydgoszcz, Dzierżoniów i Katowice) które stosują tylko Castrol dyskredytując Lotos. SIP milczy. Rychły koniec hipokrytów?

Podobno ASO w Kartuzach też leje tylko Castrola :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie tylko on mowil o takim przypadku. O ile mi wiadomo to jesli klient nie zglasza zastrzezen i swojego oleju to powinien lany byc lotos prawda?

 

No jeżeli tak to w Dzirżoniowie nigdy nikt mi nie wlał, a nawet nie zaproponował wlanie castrola, a bywam tam dość często i chyba nie słyszałem o takim przypadku...

 

Do mojego wynalasku Maras leje mi też lotosa :!:

 

Ogólnie to fajnie wpaść tak sobie na forum i wyrzygać się na serwisy... bo akurat z Dzierżoniowem to kolega wogóle nie trafił. Gdyby miał faktycznie takie problemy z samochodem to wystarczy pogadać z prawnikami i za chwilę jeździ samochodem nowym wolnym od wad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista usterek samochodu podana w jednym z postów jest wręcz niewiarygodna.

 

jestem w stanie mu uwierzyć :roll: Z pustakiem przezyłem "pare" napraw gwarancyjnych :roll:

Jesteś idealnym klientem na evo , jak owoc :twisted: kupując Mitsu, pozbedziesz sie frustracji , dźwięk motoru już ci pasuje , psychika rowniez, więc nie rozumiem po co sie męczyć :?: sprzedaj to STI, kup w końcu evo i oddychaj świeżym powietrzem wreszcie :D:twisted::mrgreen:, będzie nam , a przede wszystkim Tobie ... Jakoś mniej duszno :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie każdy użytkownik Subaru wie, że Lotos wyposaża samochody Fuji Heavy Industries w oleje (przynajmniej tak reklamują to w Polsce). Śmieszna jest hipokryzja serwisów (zwiedziłem 4: Poznań, Bydgoszcz, Dzierżoniów i Katowice) które stosują tylko Castrol dyskredytując Lotos. SIP milczy. Rychły koniec hipokrytów?
Whoa! Czyli, że Lotos z Gdańska płynie do Tokio, czy Lotos wykupił jakiegoś lokalnego producenta i pędzi własną oliwę :?: Bigi, jeśli w to wierzysz to nie jesteś zbyt wiarygodny... :P

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...