Skocz do zawartości

Gazowanie na wcisnietym sprzegle


mrowa1980

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy dodajesz gazu na wciśniętym sprzegle to je zwyczajnie przypalasz.

 

e? jak to?

w żadnym samochodzie nie miałem takiego efektu, a czasem były różne przygazówki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie koledzy nigdy nie mialem takiej sytuacji az do teraz to moja pierwsza impreza i taki objaw

zastanawiam sie jak by to bylo gdy bym trzymal na obrotach tak jak to robia do wyscigow

doradzcie cos mam nowe sprzeglo tarcza docisk lozysko mechanik mowil ze sie uklada na poczatku i to normalne ale po 2500km to juz dawno powinno sie ulozyc czy imprezy tak maja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie koledzy nigdy nie mialem takiej sytuacji az do teraz to moja pierwsza impreza i taki objaw

zastanawiam sie jak by to bylo gdy bym trzymal na obrotach tak jak to robia do wyscigow

doradzcie cos mam nowe sprzeglo tarcza docisk lozysko mechanik mowil ze sie uklada na poczatku i to normalne ale po 2500km to juz dawno powinno sie ulozyc czy imprezy tak maja ?

 

Podjedź i sprawdź gdzieś wydajność układu.

Jak do tej pory się nie ułożyło, to prędzej się tylko rozłoży :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miałem kilka razy to samo w ostatnim czasie , na sprzęgle trzymał 2000 obrotów , po lekkim dodaniu gazu obroty spadały , no i po tygodniu dym spod maski i spalona tarcza , jedz do tego kto Ci to robił , niech sprawdzi układ a potem przyzna się do błędu i rozbierze to jeszcze raz złoży na nowo tylko dokładnie i na wszystkich nowych częściach , sprawdź to koniecznie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...