Skocz do zawartości

KNOCK SENSOR PROBLEM


pawel99ke

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie pali mi sie chek (knock sensor) wymienilem pompe paliwa i filtr i dalej sie pali a nawet moglbym powiedziec ze miga jak lampka choinkowa , i czy zapali sie knock sensor czy cos ma wspulnego na prace silnika bo jak sie umnie zapali to dlawi sie i jak by mocy nie mial a jak zgasnie to jest git. Gasnie gdy sie silnik rozgrzeje i od czasu do czasu mrygnie na 2 sek. mozecie mi powiedziec co to moze byc czy moze sam czujnik wyciagnal smuge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczyść czujnik i miejsce do którego jest podłączone, jak nie pomoże to przenieś go w trochę inne miejsce

 

Czujnika nie należy ani czyścić, ani przenosić w inne miejsce, ani zmieniać jego położenia względem osi podłużnej silnika, ani dokręcać momentem innym niż przykazano. Knock sensor jest rodzajem mikrofonu i każda modyfikacja jw. jest niedozwolona.

:arrow: Należy udać się do specjalisty, który oceni co i jak i wymieni uszkodzoną część. :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz nie rozumiem, komputer zgłosił błąd czujnika spalania stukowego a ty zamiast go sprawdzić wymieniasz pompe paliwa??

ostatnio przeczytalem na forum ze jak pompa nie wydola to zglasza sie stukowy wiedz wymienilem pompe ale juz jest zamowiony i bedzie wymieniony :D dam znac czy pomoglo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...