Jump to content

Schemat bezpieczników w MY00 (spryskiwacz reflektorów padł)

Yanas
 Share

Recommended Posts

Poratuje ktoś z Was schematem bezpieczników w Forku 2.0 my00? Drugi raz wysiadło mi spryskiwanie reflektorów,ale tym razem rozebranie i przeczyszczenie silniczka nie pomogło.. Trzymam się ostatniej iskierki nadziei,że to bezpiecznik..:)

Z góry dzięki!

Pozdr

Yanas - czy po nacisnieciu przycisku od spryskiwaczy slyszysz klikniecie na przekazniku przy schowku pasazera ?

Bezpieczniki masz nad lewym kolanem ladnie opisane na odwrocie schowka, który musisz wyjąć.

Czy silniczek od spryskiwaczy chodzi po przeczyszczeniu ?

Hej Siekla.

Cyknięcie słychać. Sprawdzę to pudełko, prawdę mówiąc założyłem,że nie są opisane nijak poza manualem, którego nie mam (tzn gdzieś mam,ale gdzie..). Silniczek wymontowałem,ale sprawdziłem tylko czy chodzi trzpień (chodzi bezproblemowo, daje się obracać palcami). Nie rozbierałem całości jeszcze, dlatego myślę,że może problem tkwi w stykach kabelków w samej pompce.. Ale tego sam nie ogarnę raczej.

jeżeli pstryka przekaźnik, to problemu doszukiwałbym się w samej pompce lub jej podłączeniu. Bezpieczniki sprawne są znaczy się. Zepnij na chwilę pompkę wymontowana na krótko z akumulatora i zoabcz czy działa.