Jump to content

Forek 2.0D MY 2009 szarpie na wlaczonej klimie

najman
 Share

Recommended Posts

Jadac wolno w korku na 1 lub 2 biegu autem strasznie szarpie na wlaczonej klimie. Poza tym jadac np na 3 biegu jak wlacze klime to czuc zalaczajaca sie sprezarke klimy, bo auto jest slabsze. Jezdze jeszcze volvo v50 i bmw x3 z dieslami o podobnej mocy i nie czuc w ogole zalaczajacej sie sprezarki. Mam jeszcze civic hone z 97 roku 1.6 benzyne i tam tez czuc ale sie nie dziwie bo silnik slaby i maly niutonometrow.

Macie... Po pewnym czasie nauczyłem się jak nad tym panować. Jeśli chodzi o jazdę na 3 i kolejnych biegach to kręcę wyżej niż bez klimy zanim zmienię bieg na wyższy.

To niespodzianka, myslalem ze jest jeden soft chroniacy sprzeglo i tyle. Soft zmienialem rok temu w katowicach w MM Cars. W takim razie czekam na info. Bede w warszawie 16 i 17 lipca, gwarancje mam do sierpnia wiec ostatnia chwila:)

Kiedy wgrywales? Ja ponad rok temu

-- 16 lip 2012, o 11:16 --

Jestem po wgraniu najnowszego softu u Pana A.Koper. Jazda jest lagodniejsza, na 1 biegu przy wlaczonej klimie przy dodaniu i odjeciu gazu nie ma juz takich agresywnych szarpniec. Wydaje mi sie ze pedal gazu ma wiekszy skok teraz. Mozna ruszyc samym sprzeglem nawet przy szybkim jego puszczeniu, auto nie gasnie. Dla mnie jest lepiej.