Skocz do zawartości

Zacieki, przecieki?


andgoldi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zaobserwowałem ostatnio dziwne zjawisko tj. Zdarza się, że kapie/zacieka mi po szybie, nie zbyt obficie kilka kropel, z podsufitki w okolicy przedniej szyby na wysokości środka siedzenia pasażera. Zastanawia mnie czy to nieszczelność uszczelki (nie mam powodzi w czasie ulewy), czy może zjawisko skraplania gdy na szybę dmucha klima? Jeśli jednak to drugie to czy to jest normalne? Jak to z fix-ować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Zaobserwowałem ostatnio dziwne zjawisko tj. Zdarza się, że kapie/zacieka mi po szybie, nie zbyt obficie kilka kropel, z podsufitki w okolicy przedniej szyby na wysokości środka siedzenia pasażera. Zastanawia mnie czy to nieszczelność uszczelki (nie mam powodzi w czasie ulewy), czy może zjawisko skraplania gdy na szybę dmucha klima? Jeśli jednak to drugie to czy to jest normalne? Jak to z fix-ować?

 

 

Też tak miałem, zrywałem górną uszczelkę od szyby, szukałem jakiejś dziury i nic:-( Potem złożyłem ponownie: silikon, uszczelka, i nie kapie, ale tak naprawdę nie wiem co pomogło :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile nie masz tam zamontowanej anteny, obok której może sączyć się woda to tylko sama uszczelka mogła się "rozszczelnić". Obejrzyj ją dokładnie czy nie ma jakiegoś uszckodzenia. Czasem zdjęcie i ponowne założenie pomoże , gdyż sama uszczelka inaczej się ustawi 8) Poróróbuj na czuja trochę ją palcami podociskać. Nie zaszkodzi :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...