Skocz do zawartości

Rozrząd


pawelekt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czeka mnie wymiana rozrządu bo już prawie 85.000 mil przejechane w Forku 2,5 bez turbiny.

Pytania 3:

1. Warto ściągać z USA? Czy tam jest lepsza jakość wykonania czy nie? - bo wychodzi mi taniej.

2. A jak nie ściągać to w Polsce na czym się bazować?

3. Czy cena 1200 za rozrząd jest ok?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

czeka mnie wymiana rozrządu bo już prawie 85.000 mil przejechane w Forku 2,5 bez turbiny.

Pytania 3:

1. Warto ściągać z USA? Czy tam jest lepsza jakość wykonania czy nie? - bo wychodzi mi taniej.

2. A jak nie ściągać to w Polsce na czym się bazować?

3. Czy cena 1200 za rozrząd jest ok?

 

Pozdrawiam

 

części 1000, robocizna 500 - gwarancja na 90.000 km :mrgreen:

 

choć na tym forum poleca się serwis subaru :mrgreen::lol::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I unikaj pseudo mechaników stodolarzy :idea: Nawet jak w ASO zapłacisz parę PLN więcej, to będziesz miał gwarancję na robotę 8)

 

dokładnie

rozrząd to ważna rzecz, na której nie watro oszczędzać (oczywiście w ramach rozsądku)

po kilku dniach zapomnisz że dałeś więcej, a gwarancja i spokojny sen - nie am ceny :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest sens sciagac czesci z USA przy obecnym kursie $. Ja za caly zestaw czesci, razem z pompa wody zaplacilem okolo 220$. Czesci sa firmy Gates, jakosciowo ok, ludzie w USA generalnie polecaja ta firme choc pewnie sa lepsze marki ale cena wtedy idzie w gore. Z cena za montaz tez nie ma co przesadzac - mnie specjalista od Subaru krzyknal 700 (!), a zaufany mechanik wzial 250pln. 500 tez wydaje sie przesada bo przeciez wymiana rozrzadu w Forku nie jest skomplikowana ani czaso ani pracochlonna. Wiele osob w USA majac garaz, narzedzia i manual w rece sami wymieniaja rozrzad i jakos jezdza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...