Skocz do zawartości

Klub Nocnych Marków (temat otwarty w godzinach 00:00-06:00)


MIKKI

Rekomendowane odpowiedzi

tja.. cos o tym wiem...

Tymczasem piloty nam sie schlały i spia pewnie gdzies na silniku - bo im cieplo :wink:

zatem nie bedzie teatru bedzie chór! jak mawial Stanislaw Anioł - cieć nr.1 w Polsce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj, zarypany mam weekend straszliwie. Praca, szkoła, obowiązki domowe, spot forumowy, chwila czasu dla kobiety, a do tego w niedzielę jadę w KJS'e. :roll:

Ja już marzę o przyszłym weekendzie, będzie znacznie luźniejszy, może znajdzie się czas na piwko bo w ten weekend nie ma szans. Pozdrawiam Nocne Marki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumex, moj Ty drogi, piloci nie spia po silnikach. :cool: To tradycyjne miejsce do spania mechanikow (ktorego czasem im po cichu zazdroscilismy, bo mimo sadzy bylo tam naprawde cieplo i na swoj sposob przytulnie...)

Prawdziwy pilot nigdy nie zasypia, wciaz jest na sluzbie, gotow do odlotu. :mrgreen:

Niniejszym dzisiaj odlecialem odrobine na naszym starym, dobrym zycie, co to wprost w butelkach rosnie i jest mi dobrze. :mrgreen:

A skoro odrobine o lataniu mowa... to chloncie piekno:

Mnie sie troche oczy poca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pumex, moj Ty drogi, piloci nie spia po silnikach. :cool: To tradycyjne miejsce do spania mechanikow (ktorego czasem im po cichu zazdroscilismy, bo mimo sadzy bylo tam naprawde cieplo i na swoj sposob przytulnie...)

eee tam.... upiliscie sie, to spaliscie jak popadlo :mrgreen:

 

no kurna... pije pije... zebym jedno piwo pil ponad godzine... ale ten czas mi zlecial... przed chwila byla 2.00 a tu sprtyk i juz 3.00... :shock:

 

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie na lotnictwie nie znam z młodości pamiętam tylko modele rwd6 i łosia które za wszelką cenę chciałem nauczyć latać..... :-)

Z samolotami miałem tyle wspólnego ze przez prawie 3 lata latałem min raz w miesiącu z uk do Polski i z powrotem i jak na początku mi się podobało tak potem marzyłem o tym by usiadł koło mnie pilot bądź stiuardesa i wytłumaczyła mi dlaczego ten samolot się nie rozbije. Naoglądałem się secounds from disaster i nasłuchiwałem cały lot :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahoooj forumowicze.

 

Trzeba wątek alkoho...tzn nocnym marków odświeżyć. :mrgreen:

Kto dzisiaj markuje? Ja już mam finito. :twisted:

 

 

Dzisiejszy wieczór sponsoruje sanatorium w Sopocie, oddział rehabilitacyjny - przyjeżdżasz z chorą ręką a wyjeżdżasz z chorą wątrobą. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...