Skocz do zawartości

WRX CHECK ENGINE - PROSZE O RADE


grafmix

Rekomendowane odpowiedzi

miałem takie same objawy ,auto z tego samego roku i nic nie dało się z tym zrobić ,u mnie nie było straty mocy obroty były ok tylko przy dodawaniu gazu check zaczynał migać i się zapalał po podpięciu pod komputer nie było żadnego błędu ,a u ciebie są jakieś objawy jak się zapali check strata mocy ,falowanie obrotów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze to wyda sie dziwne ale przed zmianą turba nic sie nie dzialo z check-iem po wymianie auto ciagnie od 3tys nawet ok

dziwny jest fakt ze przy ostrym dodawaniu sie nie zaswieca tylko przy normalnej spokojnej jezdzie.

po skasowaniu akumulatorem czasami zgasnie alei tak od jazdy sie zapala.jedynie co wychodzi na kompie to blad p1591 wynalazlem w google ze jest to niski poziom na wejsciu ale czego (nie wiem)???

 

moze ktos mial ten blad

 

mam jescze pytanie czy tak jak w innych autach jazda z zapalonym check engine oslabia samochod??

np w drogim moim aucie po wycieciu kat zapalil sie check i auto stracilo około 20% mocy automat wolniej zmienia biegi .

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny objaw, tyle ze u mnie check świeci się przy mocniejszym depnięciu. A dzieje się tak, bo czujnik położenia wału jest lekko rypnięty i czasami "wariuje".

 

Spadku mocy nie zaobserwowałem. Używane czujniki są do kupienia w niezbyt wygórowanej cenie.

 

Dla pewności możesz swój czujnik na oscyloskopie sprawdzić, albo jeśli masz znajomego z WRX`em to na moment wymieńcie się czujnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...