Jump to content

Malbork / Grudziądz / okolice - pomoc przy ocenie Forka.

junasz
 Share

Recommended Posts

no to delikatnego "pomuka" chyba nie odmówisz :wink: :D

a może [moderator czuwa] a nie pomuka ? :twisted: mam do grudziądza co najmniej 120km w jedną mańkę.... :twisted::D

[moderator czuwa] = mapa.

Qrfa, dokładnie, Jachu!

może zanim wyślecie oglądać jakiegoś rodzynka kogoś kto ma do tego auta jakieś 120km, na prośbę kogoś nim zainteresowanego,

kto ma do tego auta aż 75km i jest mu dużo za daleko.................., spójrzcie na mapę....... :mrgreen:

wiem, że na Śląsku tak ogólnie wszystko na północ od Wawy to gorole z łąki, czyli Mazury, z Gdańskiem, Białymstokiem i Szczecinem włącznie,

ale klikniecie map24 nic nie kosztuje.... :twisted::twisted::twisted::lol:

a carlosowi pałą po plecach i dwója z geografii, a nie pomuka :P:mrgreen::lol:

a carlosowi pałą po plecach i dwója z geografii, a nie pomuka :P:mrgreen::lol:

ja bardziej mialem na myśli - podroż Forka do Ciebie w celu oględzin vel. sprawdzenia :lol: nie jestem aż tak "filantropiczny" aby decydować kto ma gdzie jeździć :lol:

hehehe prawdy od carlosa się już nie dowiemy bo mataczy jak skorumpowany polityk na przesłuchaniu :mrgreen:

ale jeśli znajomy junasza był by chętny do zwrócenia kosztów paliwa to myślę że emotek nie miał by nić przeciwko temu by podjechać do tego malborka bo jak by nie było to zakup auta nie jest łatwą sprawą tym bardziej jak się na nim nie znamy a przecież to inwestycja na jakieś kilka lat. Zatem nie krzyczeć na carlosa bo źle sprecyzował swą odpowiedź i ja to wiem że bardzo żałuje i bije się w pierś lub piersiówkę :P