Skocz do zawartości

Dylemat


Konstancja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

Nie mam nic przeciwko temu, żebyś znowu się powtórzył 8) :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma sprzedaje Forka w dieslu - będzie Pani zadowolona.

Wrogowi bym nie polecał - disel i kobieta --- nigdy :mrgreen:

 

Zignorować czy dociekać? :shock:

 

Dociekać :twisted: : wyjaśnij motywy, bom ciekawa :wink:

 

Diesel BTW

 

A w temacie: miałam możliwość porównania kliku SUV-ów, będących podobno konkurencją Forestera i niestety, po odbyciu 5 jazd próbnych różnymi autami zdecydowanie sie zniechęciłam do zmiany marki. Zaznaczam, że porównywałam tę samą albo wyższą półkę cenową, przy czym jedno z autek wydawało mi się bezwzględnym faworytem. Wnętrze rzeczywiście wyraźnie było lepsze w porównaniu z Foresterem, pod względem jakości materiałów, estetyki i wyposażenia. Wystarczyło jednak przekręcic kluczyk i ruszyć... Miałam ochotę wysiąść. Kolejne rozczarowanie na pierwszym zakręcie... Stwierdziłam, że żadne z aut nie umywa się do Forestera. A porównywałam silniki diesla ze zbliżoną albo większą mocą niż Forester.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brać w ciemno i nie czekać póki się rozmyśli :lol: 8)

Tylko nie w ciemno, bo może Cię to kosztować spoooooro potem

Jeśli nie czujesz sie na siłach to warto poprosic kogoś o pomoc w obadaniu bryczki.

Na pytanie czy warto, hmm na tym forum wszyscy odpowiedzą Tobie, że tak :mrgreen:

Po pewnym czasie sama odpowiesz sobie na to pytanie jeśli się zdecydujesz na subaraka :D

Powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brać w ciemno i nie czekać póki się rozmyśli :lol: 8)

Tylko nie w ciemno, bo może Cię to kosztować spoooooro potem

Jeśli nie czujesz sie na siłach to warto poprosic kogoś o pomoc w obadaniu bryczki.

Na pytanie czy warto, hmm na tym forum wszyscy odpowiedzą Tobie, że tak :mrgreen:

Po pewnym czasie sama odpowiesz sobie na to pytanie jeśli się zdecydujesz na subaraka :D

Powodzenia :wink:

 

To ja tu potencjalnego kupca nakręcam a Wy mi antyreklamę :?: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zignorować czy dociekać?

 

Dociekać : wyjaśnij motywy, bom ciekawa

Poczytaj wątek o kompatybilności kierowcy i Forka D. To raz a dwa to że piszę o kobiecie której samochód , średnio statystyczne, ma ładnie wyglądać i dobrze (bezawaryjnie jeździć). O wyglądzie nie dyskutujemy natomiast z jazdą to już bywa różnie. Jeżeli kierowcom z wieloletnim stażem padają sprzęgła siadają DPF-y to ja takiego samochodu swojej kobiecie bym nie kupił. Moja ma Justy 95 KM i jest happy a jak by była potrzeba czegoś większego to Forek, Legaś (OBK nie bo jest za duży) ale tylko benzyna. Jest to oczywiście też kwestia przebiegów a przy przebiegu poniżej 20-30 tkm to diselek się nie kalkuluje a zazwyczaj Panie dużo nie jeżdzą a w rodzinie to zazwyczaj tylko jeden samochód jest duży i on służy do większych przebiegów. Oczywiście sa wyjątki które potwierdzają regułę więc o wyjątkach typu samotna Pani zafascynowana motoryzacją tj. Subaru i robiąca 100tkm rocznie w tym wypadku nie mówimy. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedz Dyrekcji nie odnosila sie do kobiet, a do ogolu kierowcow. Z tego, co pamietam, w programie pewnej telewizji, dotyczacym tematu sprzegla w Subaru dieslach, nie zauwazylam ani jednej kobiety. Brak kompatybilnosci wyraznie zglaszali mezczyzni. Przejechane miliony kilometrow, choc ogolnie uwazane za potwierdzenie zdolnosci obchodzenia sie z pojazdami mechanicznymi, wcale nie sa wyznacznikiem rzeczywistych umiejetnosci dostosowania techniki jazdy do wymagan samochodu. Uwazam, ze 5000 km zrobionych bokiem to zdecydowanie wiecej niz milion kilometrow na tempomacie na autostradzie.

Skoro zona lubi Justy, widocznie lubi male :wink: Jak sie nie ma, co sie lubi, to sie lubi, co sie ma. :D

Zycze, zeby stajnia sie powiekszyla, szczegolnie ze Forester na pewno spodobalby sie Twojej zonie. Zwlaszcza bagaznik, do ktorego mozna zmiescic bardzo duzo par butow :lol:

 

Srednio statystycznie powinnam miec w garazu Skode. Zostawiam statystyke tym, ktorych podniecaja cyferki i w sredniej statystycznej chca sie zawierac, a ja kierujac sie emocjami, oddaje sie przyjemnosci jazdy Subaru Impreza albo Foresterem, w zaleznosci od nastroju 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie chodzi mi o przyśpieszenie, jak bardzo odczuwalna bedzie ta różnica ?

Komfort jazdy ?

Czy Subaru jest głośne ? Może dziwne pytanie, ale jeżdzę z córką :)

Czy miejsca z tyłu są wystarczające do tego aby własnie ktoś mógł tam jechać w dalszą drogę ? i adekwatnie do ilości pasażerów jak sprawa z bagaznikiem ?

Wiem, ze to nie jest samochód rodzinny ale niestety nie mam możliwości posiadania dwóch a bilansem zysków i strat decyduję się na taką opcję.

 

Bardzo proszę o słuszne rady i uwagi :)

Pozdrawiam, P.

 

Nie jeździłem Ibizą, ale Skoda Octavia Tour I, zanim zanabyłem WRX`a i powiem Tobie, że jedyne czego mi brakuje w WRX to bagaznika 530 litrów (tyle jest w Octavii).

 

Co do głośności... Mój wydech to prosta rura zakończona "wiadrem" i moja córka (4.5 roku) wcale nie narzeka na to, że jest głośno. Bała się tylko za pierwszym razem jak uruchomiłem silnik. Przy obrotach rzędu 3-3.5 tys daje sie spokojnie rozmawiac ;-)

 

Miejsca z tylu jest wystarczająca ilość. O ile w Skodzie, przy wyregulowanym fotelu kierowcy pod siebie, mialem problem żeby potem pasażer mógł tam wygodnie siedzieć, o tyle w WRX`ie tego problemu nie widzę. Więc bez problemu 2 osoby z tylu spokojnie dadzą radę.

 

Wg mnie bierz tego WRX i będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie chodzi mi o przyśpieszenie, jak bardzo odczuwalna bedzie ta różnica ?

Komfort jazdy ?

Czy Subaru jest głośne ? Może dziwne pytanie, ale jeżdzę z córką :)

Czy miejsca z tyłu są wystarczające do tego aby własnie ktoś mógł tam jechać w dalszą drogę ? i adekwatnie do ilości pasażerów jak sprawa z bagaznikiem ?

Wiem, ze to nie jest samochód rodzinny ale niestety nie mam możliwości posiadania dwóch a bilansem zysków i strat decyduję się na taką opcję.

 

Bardzo proszę o słuszne rady i uwagi :)

Pozdrawiam, P.

 

Nie jeździłem Ibizą, ale Skoda Octavia Tour I, zanim zanabyłem WRX`a i powiem Tobie, że jedyne czego mi brakuje w WRX to bagaznika 530 litrów (tyle jest w Octavii).

 

Co do głośności... Mój wydech to prosta rura zakończona "wiadrem" i moja córka (4.5 roku) wcale nie narzeka na to, że jest głośno. Bała się tylko za pierwszym razem jak uruchomiłem silnik. Przy obrotach rzędu 3-3.5 tys daje sie spokojnie rozmawiac ;-)

 

Miejsca z tylu jest wystarczająca ilość. O ile w Skodzie, przy wyregulowanym fotelu kierowcy pod siebie, mialem problem żeby potem pasażer mógł tam wygodnie siedzieć, o tyle w WRX`ie tego problemu nie widzę. Więc bez problemu 2 osoby z tylu spokojnie dadzą radę.

 

Wg mnie bierz tego WRX i będziesz zadowolony.

 

No i ta zielona kura na masce w skodzie robi nie zapomniany klimat. Skoda lepsza niż subaru :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek1, kup mi BRZ'eta

Sławek1, kup mi BRZ'eta

Sławek1, kup mi BRZ'eta

Sławek1, kup mi BRZ'eta

Sławek1, kup mi BRZ'eta

Mam nadzieję, że jesteś wybitnie podatny na sugestie

Sławek1, kup mi BRZ'eta

Sławek1, kup mi BRZ'eta

Sławek1, kup mi BRZ'eta

Sławek1, kup mi BRZ'eta

Szatański pomysł :twisted:

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek1, kup mi BRZ'eta

Sławek1, kup mi BRZ'eta

Sławek1, kup mi BRZ'eta

Sławek1, kup mi BRZ'eta

Sławek1, kup mi BRZ'eta

Mam nadzieję, że jesteś wybitnie podatny na sugestie

Sławek1, kup mi BRZ'eta

Sławek1, kup mi BRZ'eta

Sławek1, kup mi BRZ'eta

Sławek1, kup mi BRZ'eta

Szatański pomysł :twisted:

 

:wink:

 

Że to niby taki przekaz podprogowy :lol::lol::lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...