Skocz do zawartości

czy ktoś jezdził na zawieszeniu PROTLUM ???


motorajdy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was jezdził w warunkach rajdowych na czeskim zawieszeniu PROTLUM?

Tak np. Maras super zawieszenie :D podobnie jest z zawieszeniem JRZ , ale niestety tanie nie jest k ani jedno ani jedno drugie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie ta cena jest zabijająca

No cóż , za parametry niestety trzeba zapłacić :roll:

Dobry zawias musi kosztować min, 4 k euro :roll: , inaczej to jest zwyczajna tajwanska , czy chińska podróbka , lub udawanie profi żawiasu :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...

Regulamin forum nie pozwala na reklamę innych firm z branży motoryzacyjnej a moja firma jest oficjalnym przedstawicielem Protlum w Polsce ;)

Mogę napisać tylko, że mamy kilka tytułów mistrzowskich włącznie z tytułem Mistrza Europy w autokrosie, na naszych zawieszeniach startują zawodnicy w mistrzostwach Europy, Polski i innych krajów. Jeżeli chodzi o hondę EP3, @szybki2 mamy tytuł Mistrza Polski w zeszłym sezonie z Herbim za kierownicą właśnie w Hondzie Type R. Myślę, że bardzo dobrą rekomendacją jest fakt, że Herbi zmienił samochód na nie subaru czyli evo ;) Do niego też kupił Protluma. Jeżeli chodzi o GC8, to w Babce jest takie właśnie zawieszenie. @motorajdy, który założył ten temat, też zakupił Protluma i z tego co się orientuję, chwali sobie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bikert, dzięki, już Was (może i nawet bezpośrednio Ciebie) męczyłem o ten zawias na fejsie :P generalnie starałem się znaleźć jeszcze jak najwięcej 'niezależnych' opinii (to oczywiste, że opinia osoby sprzedającej dany produkt nigdy nie będzie do końca obiektywna ;) ) i chyba już zebrałem dostateczną ilość rekomendacji - teraz już tylko odkładam sobie kaskę do wiosny ;)

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie jezdzilem na seryjnym zawieszeniu wiec ciezko mi porownac,

poki co jeden track day i bylo bardzo ok,

jak spadnie wiecej sniegu to zaczne sie bawic zawiasem, musze troszke auto podniesc i "zmiekczyc"

ale naprawde zbyt wielki ze mnie amator, zeby moja opinia byla w jakikolwiek sposob miarodajna, szczegolnie tylko po JEDNYM track dayu.

w styczniu zamierzam sporo pojezdzic, wiec pewnie bede mogl powiedziec duzo wiecej.

jak masz jakies konkretne pytania na ktore moge odpowiedziec TAK albo NIE to slucham :)

Edytowane przez Ayo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no cóż, mamy zupełnie inne samochody, jeżdżące po innych trasach i na innych oponach, więc pytanie o konkretne parametry zawiasu nie ma za bardzo sensu ;-)

szczerze mówiąc najbardziej interesuje mnie wytrzymałość, ale na ocenę pewnie jeszcze za wcześnie..

 

z konkretnych pytań:

1. jaki jest zakres ustawień negatywu

2. czy zmieniałeś już ciśnienie w zbiorniczkach i czy jest to bardzo uciążliwe?

3. ile czasu czekałeś na realizację zamówienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednym z glownych argumentow ktory zdecydowal o wyborze wlasnie tego zawieszenia byla dostepnosc czesci, mozesz zamowic sobie poszczegolne elementy jak cos padnie, bez koniecznosci kupowania calych nowych zestawow. No i jak kiedys przejde z 5x100 na 114.3 to nie bedzie zadnego problemu z dostosowaniem tego zawiasu do nowych potrzeb.

 

 

1. jaki jest zakres ustawień negatywu

to pytanie raczej do Krzyska

 

 

2. czy zmieniałeś już ciśnienie w zbiorniczkach i czy jest to bardzo uciążliwe?

tak, nie jest to uciazliwe, potrzebujesz pompke i tyle. Jak masz kolka zdjete to kwestia 2 minut na kazdy zbiorniczek.

 

 

3. ile czasu czekałeś na realizację zamówienia?

to tez pytanie do Krzyska bardziej, jako, ze moje auto sie budowalo dlugo to wszystko przeciagnelo sie w czasie, nie chce sobie na sile przypominac, zeby nie wprowadzac w blad.

z tego co wiem na polkach tego nie trzymaja i produkt powstaje na konkretne zamowienie.

w styczniu ogarne cos wiecej w kwestii wrazen, poki co jest tak, ze zawias niczym negatywnym mojej uwagi nie zwrocil, a, ze jest nowy to oczywiscie nic nie puka, nic nie stuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...