Jump to content

jak fachowo zaślepic kurnik

ipsx82
 Share

Recommended Posts

Witam

Jak w temacie czym mogę zaślepić kurnik w moim wolnym ssaku bo niestety nie znalazłem zwykłej maski w kolorze białym i byłem zmuszony :twisted: do kupienia od twiturbo :mrgreen:

A opór powietrza nie będzie powodować wyrywania się tej pleksi mocowanej tylko za pomocą silikonu?

Jak są montowane te siatki z drobnymi oczkami ?

wymontuj wlot, dotnij z cienkiej aluminiowej blachy lub plastiku pasowną zaślepkę w otwór pod wlot,

wklej na klej do szyb (tubka, kartusz 20-25pln) nie na żaden silikon, bo takowy na gorąco może puścić,

i załóż razem z wlotem, nic Ci nie odleci i nie będzie lała się woda na motor

możesz też przynitować od dołu i uszczelnić tym samym klejem, będzie też dobrze, i nic nie odfrunie :)

• Upvote 1

A opór powietrza nie będzie powodować wyrywania się tej pleksi mocowanej tylko za pomocą silikonu?

Jak są montowane te siatki z drobnymi oczkami ?

Pomysłów jest wiele, ten jest bardziej ze sposobów domowych. Czyli, szybko i bez zbędnych wizyt po mechanikach czy blacharzach. Skuteczność wyjdzie w praniu, wiadomo oryginał to już nigdy nie będzie 8)

Kolega emotorsport zapodał ciekawe rozwiązanie, wato popróbować :idea:

• Upvote 1

Dzięki chłopaki po porady , dziś montować będę maskę i kombinować z tym wlotem . Oczywiście później pokaże fotorelacje na forum. Jak by ktoś miał jeszcze jakiś pomysł to śmiało pisać.