Jump to content

4x4 Family Adventure


Flipper
 Share

Recommended Posts

Wspólnie z magazynem Auto Świat 4x4 zapraszamy na cykl terenowych imprez rodzinnych w najpiękniejszych zakątkach Polski.

4x4 Family Adventure to cykl imprez rodzinnych dla posiadaczy aut z napędem na 4 koła.

Ideą 4x4 Family Adventure jest rodzinne, off-roadowe zwiedzanie Polski, a także zachęcanie do spędzenia aktywnego weekendu na łonie natury, z off-roadem w tle. Aby zapewnić uczestnikom jeszcze większą integrację i pobyt w bliskości przyrody, jedna z edycji przewiduje nocleg pod namiotami.

Wszyscy będą mieli okazję przetestować Subaru XV podczas specjalnie przygotowanej konkurencji, a na czerwcowej imprezie w Turawie będzie szansa na codrive rajdówką z Wojtkiem Chuchałą!

Nie zapominamy także o najmłodszych – dzieci czas wolny mają wypełniony zabawami. Dzieci mogą spodziewać się takich atrakcji, jak dmuchańce, punkty z malowaniem twarzy, rysunkami, klockami itp. Doskonała zabawa to także wspólne z rodzicami wykonywanie zadań przygotowanych przez organizatora podczas trasy terenowej.

Na imprezach występuje element rywalizacji, ponieważ dla najlepszych załóg przewidziane są nagrody ale imprezom przyświeca przede wszystkim duch wspólnej zabawy i odkrywania na nowo najpiękniejszych regionów Polski.

Trasy terenowe na wszystkich imprezach przygotowane są w taki sposób, aby były przejezdne dla dowolnego auta z napędem 4x4. Kierowcy przy zachowaniu zdrowego rozsądku nie muszą także obawiać się o podrapany lakier czy zniszczenie auta.

Uwaga! Nagroda główna za zwycięstwo w cyklu imprez: Wyjazd dla dwóch osób na Auto Świat 4x4 Expedition do Tunezji w listopadzie 2012! Bierzemy pod uwagę wyniki z 3 imprez o najlepszym wyniku dla danej załogi.

Na każdej imprezie są też przewidziane atrakcyjne nagrody za I, II i III miejsce.

Terminarz imprez:

22- 24 czerwca – Turawa

13-15 lipca – Krasnobród

24 - 26 sierpnia – Frombork – edycja namiotowa

14 -16 września – Piła

 

Więcej informacji i zapisy: http://www.4x4familyadventure.pl

Link to comment
Share on other sites

Inicjatywa warta odwiedzenia, więc aby nam było raźniej założyłem temat w spotkaniach :twisted:

 

 

 

viewtopic.php?p=1650047#p1650047

 

 

 

Mam nadzieję się dopisać na najbliższy termin lub choć odwiedzić imprezę z okazji potencjalnego przebywania w okolicy :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...