Skocz do zawartości

Opinie o felgach Rota i jakie odsadzenie do Sti MY 11


Doktorek

Rekomendowane odpowiedzi

W linku znajdziesz nr do sprzedawcy- zadzwoń i zapytaj jaki smar jest zalecany, na pewno nie tawot :lol:

W warsztacie gdzie serwisowałem mercedesa zawsze stosowano jakiś smar miedziany na szpilki kół, a na pytanie po co, odpowiedź brzmiała- żeby się nie zapiekło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktorek, na Rota Grid (te ze zdjęcia) jeździ sporo subaraków w UK. Nie słyszałem, żeby z nimi było coś nie tak. Jeśli kupisz o szerokości 9.5 na bank będziesz zadowolony 8). Potem dorzucisz gwint i Cie mówie :twisted: .

Tych felg chłopaki używają nawet w drifcie, więc nie mogą być z plasteliny.

Owszem jeśli ktoś chce na nich w OSy szmigać to pewnie rady nie dadzą i wtedy polecam moje Revolutiony, albo Team Dynamics 1.2 :wink:

Jeżeli masz zajawkę na glebę, bierz bez wahania Roty :!: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo są zajebiste!!! :D

a dlaczego nie ma to nie wiem trzeba by producenta zapytać, 17 jest chyba 8' szerokości, niby 215 da się naciągnąć ale ET zabija chyba 35 największe :/

I oto chodzi przy tym modelu, tylko wraz z nimi należy zanabyć gwint :twisted::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktorek :) odsadzenie najlepiej 38 - 40 przy 8,5 , najlepiej się autko zachowuje , jest zdecydowanie bardziej stabilnie

 

moje zdanie ROta to średnia jakość , ale polskie drogie rozprawią się z każdym rodzajem felgi czy kutą za 4ooo sztuka czy inną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...