Jump to content

Wentylowane fotele Forek MY 07

Ireq
 Share

Recommended Posts

Witam,

Czy ktos a Was slyszal moze cos o wersji wyposazenia, w ktorej byly osiagalne wentylowane fotele w forku my07.

Latem skora na fotelach daje sie we znaki i tak sobie pomyslalem, ze gdyby bylo na czym sie oprzec to mozna by zrobic swapa. :twisted:

A moze istieje mozliwosc przerobienia oem siedzien, nie wiem wmontowanie wentylatorow i co tam jeszcze trzeba :?: :P

Wszelkie idee mile widziane :mrgreen:

Pozdro

Witam,

Czy ktos a Was slyszal moze cos o wersji wyposazenia, w ktorej byly osiagalne wentylowane fotele w forku my07.

Latem skora na fotelach daje sie we znaki i tak sobie pomyslalem, ze gdyby bylo na czym sie oprzec to mozna by zrobic swapa. :twisted:

A moze istieje mozliwosc przerobienia oem siedzien, nie wiem wmontowanie wentylatorow i co tam jeszcze trzeba :?: :P

Wszelkie idee mile widziane :mrgreen:

Pozdro

fabrycznie nie było nigdy takiej opcji, więc zostaje ci zabawa w przerabianie, chociaż wydaje się to nieco karkołomnym zadaniem...

ja u siebie przymierzam się do wymiany na alcantarę, samych środków foteli

i wtedy można zapodać sobie właśnie perforowaną (dziurkowaną) - chyba będzie duże praktyczniejsza

A moze faktycznie obszyc od nowa fotele, laczac skore z alkantara, tylko u mnie jest kremowa tapicerka i nie wiem czy w alkantarze nie bedzie sie zbytnio brudzic. :?:

No bo wiadomo, skore przecierasz mleczkiem i jest jak nowa :P

ja mam taki sam kolor i jest identyczny odpowiednik alcantary

czyści się również dobrze, tylko trzeba poświęcić więcej czasu i uwagi - ale za to wiadomo rekompensuje się to w użytkowaniu...

tak, wersja llbean

http://allegro.pl/emu-fotele-kanapa-wne ... 25388.html

Pozdrawiam

dziurki ten fotel owszem ma, tylko jeszcze coś musi przez nie dmuchać :wink:

-- 19 cze 2012, o 12:44 --

Że też się musicie męczyć w tym luksusie :roll: :mrgreen:

prawda, w zimie w d... zimno a w lecie gorąco. poza kwestią łatwiejszego utrzymania w czystości to w sumie skóra nie jest specjalnie praktyczna (no chyba że ma te wentylacje itd.)

dziurki ten fotel owszem ma, tylko jeszcze coś musi przez nie dmuchać

i tak lepiej z dziurkami niż bez, chociaż ja i tak wolę skórę, bo nic się z nią nie dzieje a tak wiecznie czymś dzieciaki materiały ufajdoliły. W obu autach mam skórę.

Pozdrawiam

mnie też skóra daje bardzo popalić, też myślę o wszyciu w środek alcantarę. A tak najbardziej to był założył siedzenia od STI i je ładnie obszył skórą i alcantarą w moim kolorze :)

mnie też skóra daje bardzo popalić, też myślę o wszyciu w środek alcantarę. A tak najbardziej to był założył siedzenia od STI i je ładnie obszył skórą i alcantarą w moim kolorze :)

to jest też idealne rozwiązanie... :lol: