Skocz do zawartości

Wentylowane fotele Forek MY 07


Ireq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy ktos a Was slyszal moze cos o wersji wyposazenia, w ktorej byly osiagalne wentylowane fotele w forku my07.

 

Latem skora na fotelach daje sie we znaki i tak sobie pomyslalem, ze gdyby bylo na czym sie oprzec to mozna by zrobic swapa. :twisted:

 

A moze istieje mozliwosc przerobienia oem siedzien, nie wiem wmontowanie wentylatorow i co tam jeszcze trzeba :?: :P

 

Wszelkie idee mile widziane :mrgreen:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktos a Was slyszal moze cos o wersji wyposazenia, w ktorej byly osiagalne wentylowane fotele w forku my07.

 

Latem skora na fotelach daje sie we znaki i tak sobie pomyslalem, ze gdyby bylo na czym sie oprzec to mozna by zrobic swapa. :twisted:

 

A moze istieje mozliwosc przerobienia oem siedzien, nie wiem wmontowanie wentylatorow i co tam jeszcze trzeba :?: :P

 

Wszelkie idee mile widziane :mrgreen:

 

Pozdro

 

fabrycznie nie było nigdy takiej opcji, więc zostaje ci zabawa w przerabianie, chociaż wydaje się to nieco karkołomnym zadaniem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze faktycznie obszyc od nowa fotele, laczac skore z alkantara, tylko u mnie jest kremowa tapicerka i nie wiem czy w alkantarze nie bedzie sie zbytnio brudzic. :?:

No bo wiadomo, skore przecierasz mleczkiem i jest jak nowa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos a Was slyszal moze cos o wersji wyposazenia, w ktorej byly osiagalne wentylowane fotele w forku my07.

 

tak, wersja llbean

 

http://allegro.pl/emu-fotele-kanapa-wne ... 25388.html

 

Pozdrawiam

 

dziurki ten fotel owszem ma, tylko jeszcze coś musi przez nie dmuchać :wink:

 

-- 19 cze 2012, o 12:44 --

 

Że też się musicie męczyć w tym luksusie :roll: :mrgreen:

 

prawda, w zimie w d... zimno a w lecie gorąco. poza kwestią łatwiejszego utrzymania w czystości to w sumie skóra nie jest specjalnie praktyczna (no chyba że ma te wentylacje itd.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziurki ten fotel owszem ma, tylko jeszcze coś musi przez nie dmuchać

i tak lepiej z dziurkami niż bez, chociaż ja i tak wolę skórę, bo nic się z nią nie dzieje a tak wiecznie czymś dzieciaki materiały ufajdoliły. W obu autach mam skórę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...