Skocz do zawartości

Poduszka w imprezie 2006


MartyMcFly

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam imprezę Outback z 2006 roku. Auto jest ze stanów, było walnięte w prawy przód. Z tego co sprawdzałem, poduszka pasażera zapada się, prawdopodobnie pod plastikiem nic nie ma. Do tego pali się kontrolka "pass airbag off" . Moje pytania: czy jest możliwość, aby przy małym dzwonie wypaliła tylko jedna poduszka? Czy jest jakaś możliwość sprawdzenia używanej poduszki? Dzięki i pozdo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam imprezę Outback z 2006 roku. Auto jest ze stanów, było walnięte w prawy przód. Z tego co sprawdzałem, poduszka pasażera zapada się, prawdopodobnie pod plastikiem nic nie ma. Do tego pali się kontrolka "pass airbag off" . Moje pytania: czy jest możliwość, aby przy małym dzwonie wypaliła tylko jedna poduszka? Czy jest jakaś możliwość sprawdzenia używanej poduszki? Dzięki i pozdo!

Posadz pasażera i zapnij pasy , i zobaczysz :twisted::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa.... :) bez kitu miałem na myśli używaną poduszkę, którą można kupić na jakimś szrocie czy sklepie...

A ja bez kitu mówię zapal auto usiąść na fotelu posazera i zapnij pasy :D

 

-- 16 cze 2012, o 19:48 --

 

Taaa.... :) bez kitu miałem na myśli używaną poduszkę, którą można kupić na jakimś szrocie czy sklepie...

A ja bez kitu mówię zapal auto usiąść na fotelu posazera i zapnij pasy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka możliwość. Jak nie były zapięte pasy pasażera to tam poduchę mogło oszczędzić.

Wielce prawdopodobne jest też, że masz zaczipowaną jakimś rezystorkiem a poduchy brak, stary numer.

Plastik pod naciskiem trochę będzie się naginał, najlepiej dobierz się do tego i sprawdź namacalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...